elegancki prezent na rocznicę ślubu

Urodziny, imieniny, święta to okazje, których nieodłącznym elementem są prezenty. Na ich wybór warto poświęcić nieco czasu i serca, bo dobry pomysł na prezent to taki, który ucieszy zarówno obdarowanego, jak i darczyńcę. Możliwości jest bardzo wiele, ale jako miłośnicy jedwabiu jesteśmy przekonani, że najlepiej sprawdzą się apaszki jedwabne, które są idealne zarówno jako elegancki prezent urodzinowy jak i upominek świąteczny.

pomysł na prezent dla mamy
Apaszka jedwabna CHABRY SILKADORE, ręcznie malowana, z autorskiej kolekcji Barbary Matuszewskiej-Berg Kwiaty Polskie

Pomysł na prezent dla mamy, przyjaciółki, dziewczyny

Mama, przyjaciółka czy dziewczyna to kobiety bliskie sercu czyli osoby, którym warto podarować wyjątkowy prezent. Jest nim bez wątpienia ręcznie malowana apaszka jedwabna. Każda z nich, jest wyjątkowa i niepowtarzalna, podobnie jak osoba, której chcemy podarować prezent. Apaszka jedwabna Silkadore jest ręcznie malowana, dzięki czemu nie da się znaleźć dwóch jednakowych apaszek, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest inaczej. Przyglądając się lepiej zaważymy jednak delikatne różnice wynikające z pociągnięć pędzla, które nigdy nie są identyczne.

prezent dla dziewczyny
Gawroszka Fioletowa Kamieniczki
Jedwabna apaszka Silkadore ręcznie malowana
Apaszka Jedwabna Błękitna Łąka
prezent dla dziewczyny
Gawroszka Turkusowa Kamieniczki

Wyjątkowy prezent na 40. urodziny dla niej

Apaszka jedwabna to świetny pomysł na elegancki prezent na 40. urodziny. Obdarowana kobieta z pewnością doceni szlachetność jedwabiu i unikalność otrzymanej apaszki. Wielość wzorów i kolorów jest tak duża, że można znaleźć apaszkę dla każdej z pań, niezależnie od tego, czy lubi wzory roślinne, geometryczne czy abstrakcyjne. Panie obchodzące 40. urodziny bardzo chętnie sięgają po eleganckie dodatki do ubrania, gdyż cenią sobie ich jakość oraz uniwersalność . To idealny prezent dla kobiety, która chętnie komponuje swoje stroje sięgając do klasycznych nurtów w modzie, zapoczątkowanych m.in. przez Coco Chanel. Współcześni projektanci też wykorzystują apaszki jedwabne w swoich propozycjach, co jest najlepszym dowodem na ich ponadczasowość.

Czasem z pomocą prezentu chcemy jeszcze mocniej podkreślić siłę łączącej nas relacji. W takich momentach warto pomyśleć o jeszcze bardziej niezwykłym prezencie czyli o apaszce z wzorem zaprojektowanym z myślą o niej. Dzięki ręcznej produkcji możemy zaproponować wykonanie apaszki na specjalne zamówienie, która będzie idealnie dopasowana do kolorystyki i stylu, jaki preferuje solenizantka czy jubilatka. To bez wątpienia wyjątkowy prezent nie tylko na 40. urodziny, ale i na inne okazje dla pań, które są nam szczególnie bliskie.

Upominki świąteczne dla firm i pracowników

W wielu korporacjach pracownicy i kontrahenci w okresie przedświątecznym dostają prezenty, które mają podkreślać rangę i wartość relacji łączącej obie strony. To może być drobny upominek na święta dla wszystkich klientów i pracowników, ale z pewnością w ich gronie znajdą się też osoby, których zaangażowanie chcemy docenić w sposób szczególny. Jako ekskluzywne upominki świąteczne dla firm i pracowników doskonale sprawdzą się apaszki jedwabne i poszetki ręcznie malowane. Szlachetny jedwab, niepowtarzalny ręcznie malowany wzór i przepiękne kolory sprawiają, że to wyjątkowy prezent pod choinkę, który z pewnością wywoła błysk zadowolenia w oczach każdej obdarowanej kobiety.

prezent pod choinkę

Teraz już nikt chyba nie ma wątpliwości, że apaszka jedwabna doskonale sprawdzi się jako elegancki prezent, niezależnie od okazji, z jakiej ma być ofiarowany. Zapraszamy do sklepu Silkadore, w którym możesz obejrzeć piękne ręcznie malowane apaszki jedwabne, idealne na prezent.

chusta jedwabna na prezent
Apaszka Fuksje SILKADORE z kolekcji autorskiej KWIATY POLSKIE Barbary Matuszewskiej-Berg
Udostępnij: