Wiktoriańska

Wiktoriańskie Róże

Kobieca, zmysłowa, subtelna, a jednocześnie silna, zdecydowana i niezależna. Taka była królowa Wiktoria. Wyprzedziła dzisiejsze czasy. Dziś kobiety jej pokroju dokonują własnych wyborów, są samodzielne i żyją w zgodzie ze sobą.

Z myślą o takich kobietach powstała kolekcja jedwabnych apaszek Silkadore – Wiktoriańskie Róże. Kobieta współczesna korzysta ze swojej mądrości i rozsądku. Jednocześnie dba o własną niezależność, czerpie z duchowości i pielęgnuje swoją zmysłowość.

Styl wiktoriański w modzie — połączenie delikatności z bogactwem zdobień

Styl wiktoriański jest obecny w modzie nieprzerwanie, odkąd się pojawił w XIX w. Kiedy się kształtował, był kwintesencją bogactwa i luksusu. Współcześnie jest doceniany za wyszukaną estetykę, piękno zdobień i dopracowane szczegóły. Motywy wiktoriańskie obecne są co roku w kolekcjach największych kreatorów mody.

Kolekcja Silkadore Wiktoriańskie Róże

Kolekcję zaprojektowała Karolina Sato, artystka od 18 lat tworząca w Japonii. Wiktoriańskie Róże Silkadore to wyrafinowane wzory przedstawiające róże w trzech odsłonach. Projektantka doskonale połączyła siłę, dostojność i piękno róż z delikatnością i zwiewnością jedwabiu. W efekcie powstała szlachetna i stylowa kolekcja nawiązująca do nowoczesnej klasyki.

Inspiracją dla Karoliny Sato do projektu kolekcji okazał się obraz „The Soul of The Rose” Williama Waterhouse’a z 1908 r. Obraz przedstawia kobietę stojącą w ogrodzie przed murem, po którym pną się róże. Tu Artystka dostrzegła subtelność i zmysłowość, a jednocześnie siłę i powściągliwość kobiety, która ceni naturę. Ducha tego obrazu odzwierciedliła w projekcie jedwabnych apaszek Silkadore Wiktoriańskie Róże.

Kolory kolekcji korespondują z barwami kamieni szlachetnych: malachitowa zieleń, rubinowa czerwień oraz szafirowy granat. Stonowana i szlachetna kolorystyka wpisuje kolekcję w trend ponadczasowej mody.

Wiktoriańskie Róże doceniane za piękno, klasę i styl

Ręcznie malowane chusty z kolekcji wiktoriańskiej sprawdzają się jako eleganckie dodatki, często na specjalne okazje. Ważne spotkania biznesowe, wyjścia do teatru, opery, filharmonii czy wyjątkowe spotkania w gronie rodziny — to okoliczności, w których dopełnieniem eleganckiego ubioru będzie jedwabna apaszka Wiktoriańskie Róże.

Wiktoriańskie Róże to propozycja Silkadore dla kobiet ceniących klasykę i elegancję. Dla pań, które doceniają szlachetne materiały i stylowe dodatki. Sprawdza się jako osobisty wybór do własnej szafy oraz jako upominek dla mamy, żony, siostry czy przyjaciółki. Obdaruj Wiktoriańskimi Różami bliską Ci osobę Wyraź swoją miłość, podziw i szacunek do wyjątkowej kobiety poprzez oryginalny upominek.

Opinie Klientów o produktach Silkadore

Z wielką radością wczytujemy się w opinie naszych Klientów, którzy zachwycają się jedwabnymi chustami Silkadore, doceniając ich wyjątkowość i jakość. Pani Sylwia tak wyraziła swój podziw:

Przesyłka z apaszką dotarła (…). Jesteśmy zachwyceni!!! Jest po prostu przepiękna!!! (…) Jesteśmy pełni podziwu dla jakości wykonania. To prawdziwe Dzieło Sztuki. Rzeczywiście określenie „biżuteria” jest jak najbardziej adekwatne (…). Apaszka będzie upominkiem urodzinowym dla Osoby bardzo dla nas ważnej (…) Jeszcze raz pięknie dziękujemy! (…)”.  (Sylwia, październik, 2022)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3