Apaszki, poszetki, gawroszki z logo dla firm. Prezenty biznesowe

Jedwabne apaszki, poszetki i gawroszki Silkadore to idealny upominek firmowy klasy premium. Sprawdzą się doskonale jako prezent biznesowy dla kluczowych klientów, kontrahentów, pracowników lub zagranicznych gości.

Prezenty firmowe dla klientów. Jak podziękować? Czym się wyróżnić?

Świat biznesu i życia publicznego są pełne wydarzeń, gdzie firmy i instytucje mają potrzebę obdarowania swoich partnerów lub współpracowników wyjątkowymi eleganckimi upominkami biznesowymi:

  • firmowy jubileusz,
  • rocznica miejskich wydarzeń,
  • udział w targach zagranicznych,
  • promocja firmy na międzynarodowym kongresie,
  • międzynarodowe wydarzenia kulturalne.

To jedne z wielu okoliczności, na które możemy przygotować nietuzinkowe eleganckie podarunki biznesowe. Realizujemy zamówienia na prezenty dla partnerów biznesowych, upominki reklamowe, upominki firmowe z logo, robiące wyśmienite wrażenie i pozostające w pamięci obdarowanych osób na długo.

apaszki firmowe prezenty VIP
poszetka jedwabna ręcznie malowana do garnituru

Napisz do nas: info@silkadore.com lub zadzwoń: 601 072 430, aby poznać naszą ofertę.

Jedwabne apaszki i poszetki firmowe – sprawdzone prezenty biznesowe. Upominki B2B

Z dbałością zapakowane jedwabne apaszki i gawroszki dla kobiet oraz poszetki dla mężczyzn sprawdzają się idealnie jako wyjątkowy podarunek, wyrażający szacunek lub podziękowanie. Podkreślają wagę relacji i akcentują status partnera biznesowego. Zobacz nasze przykładowe realizacje z okazji Konkursu Chopinowskiego, dla miasta Milanówka z okazji 70-lecia nadania praw miejskich oraz dla firmy Prudential/PRU. Specjalizujemy się w wymagających projektach dla klientów korporacyjnych
i instytucji.

apaszki i poszetki druk dla firm
apaszki współpraca b2b

Upominki firmowe z logo. Sprawna współpraca od projektu do dostawy

Realizujemy kompleksowe zamówienia dla firm i instytucji. Wykonujemy produkty według indywidualnego projektu oraz zapewniamy koordynację całego procesu. Zaczynamy od przygotowania spersonalizowanego projektu firmowych prezentów, rzetelnie prowadzimy działania produkcyjne i logistyczne, a kończymy na dostarczeniu elegancko zapakowanych produktów pod wskazany adres.

Gwarantujemy nasze zaangażowanie, otwartość i elastyczność na każdym etapie. Działamy sprawnie i dostosowujemy się do potrzeb naszych partnerów biznesowych. W wyniku współpracy powstają produkty skrojone na miarę: mogą zawierać kolory firmowe, logo, okolicznościowe motywy graficzne. A każdy projekt jest niepowtarzalny, ponieważ powstaje na zamówienie.

Nie tylko znamy jedwab, ale cenimy i podziwiamy go za ponadczasowość i klasę. Stworzyliśmy Silkadore w Milanówku, stolicy polskiego jedwabiu. To tu rozwinęło się jedwabnictwo, tu żyją artyści i rzemieślnicy, którzy zdobyli swoje unikatowe na skalę światową doświadczenia. A my kontynuując tradycję i rozwijając lokalne dziedzictwo kulturowe, pragniemy nadal tworzyć użytkowe dzieła sztuki w postaci jedwabnych dodatków dla kobiet i mężczyzn. Wierzymy, że jedwabne akcesoria to doskonałe upominki firmowe dla klientów.

Apaszka niebieska Silkadore opinie i wyróżnienie w konkursie
Silkadore Wyróżnienie w konkursie na Lokalny Produkt Milanówka

Napisz do nas: info@silkadore.com lub zadzwoń: 601 072 430, abyśmy mogli przygotować szczegółową ofertę.

Ekskluzywne jedwabne prezenty biznesowe dla VIPÓW. Upominki dla partnerów biznesowych

Jedwab zapewnił sobie niepodważalną opinię doskonałego prezentu, ponieważ jest synonimem ponadczasowości i luksusu. Akcesoria Silkadore wykonane są z naturalnego i szlachetnego jedwabiu, Jedwab jako włókno pochodzenia organicznego jest hipoalergiczny, zwiewny, lekki i delikatny. Dzięki temu prezentuje się wytwornie i dodaje każdej stylizacji szczypty elegancji.

Firmowe apaszki Silkadore w klasyczne i ponadczasowe wzory
eleganckie apaszki jedwabne na prezent

Oryginalne prezenty firmowe na zagraniczne wydarzenia. Wyjątkowy prezent z Polski

Chusty jedwabne Silkadore są projektowane, a następnie ręcznie malowane przez polskich artystów, często z wieloletnim doświadczeniem. W efekcie otrzymujemy akcesoria, które nie tylko są wyjątkowe i ekskluzywne, ale także stanowią cenne dziedzictwo kulturowe i doskonale promują polską kulturę i sztukę.

Idealnie sprawdzą się jako upominki reklamowe dla zagranicznych gości i kontrahentów, jak również jako forma promocji na zagranicznych rynkach, podczas targów międzynarodowych, czy światowych wydarzeń kulturalnych. Dając jedwabny prezent firmowy z logo lub firmowym motywem, załączasz także polski akcent, podkreślając tożsamość swojej firmy.

Eleganckie prezenty dla pracowników. Wyróżnij jedwabiem ubiór służbowy swojego zespołu

Jedwabne dodatki mogą być doskonałym wyróżnikiem ubioru pracowników, pracujących bezpośrednio z klientami. Jedwab kojarzy się ze wysoką jakością, wiarygodnością i zaufaniem. Jeśli wyposażysz swoich pracowników w jedwabne dodatki Silkadore, wzmocnisz swój wizerunek jako podmiotu silnego i prestiżowego.

Strój firmowy kobiet doskonale uzupełni apaszka damska swobodnie wiązana pod szyją lub bardziej klasycznie na wzór krawata. Apaszka wyśmienicie sprawdzi się też jako ozdoba przywiązana do torebki, będącej elementem stroju służbowego. Mężczyźni zaprezentują się godnie z poszetką w brustaszy, choć w zależności od wzoru i koloru poszetka może nadać ton elegancji lub stanowić element ekstrawagancki i ożywiający stylizację.

chusta jedwabna wyjątkowy i elegancki prezent
poszetki męskie do garnituru
poszetka jedwabna ręcznie malowana do garnituru

Prezenty biznesowe z logo firmy. Moda odpowiedzialna i zrównoważona

Apaszki damskie i poszetki męskie Silkadore wzorowo wpisują się w trend mody odpowiedzialnej i zrównoważonej. Wierzymy, że nie ilość, ale jakość i poszanowanie środowiska naturalnego mają znaczenie w dzisiejszym świecie mody i produkcji. Dlatego obdarowując partnerów akcesoriami marki Silkadore, dajesz im także prezent o charakterze ponadczasowym, trwałym i odpornym na chwilowe trendy. Jedwabne apaszki, gawroszki i poszetki to upominki na lata, często przekazywane z pokolenia na pokolenie. Warto wiedzieć też, że jedwab jest biodegradowalny.

jedwabne chustki na prezent z Polski
jedwabne chustki

Szukasz upominków biznesowych? Wybierasz prezenty firmowe?

Abyśmy mogli przygotować ofertę skrojoną na miarę, opowiedz nam o swoich potrzebach. Jakie wydarzenia firmowe planujesz? Dla kogo chcesz przygotować upominki biznesowe?

Napisz do nas: info@silkadore.com lub zadzwoń: 601 072 430.