Gawroszki Jedwabne

Kobiety lubią wyglądać stylowo i modnie, dlatego chętnie sięgają po eleganckie dodatki do stroju. Nic zatem dziwnego, że dużą popularnością cieszą się gawroszki jedwabne Silkadore, które znajdziesz w naszym sklepie.

Gawroszka jedwabna – jedyna i niepowtarzalna

Damska gawroszka jedwabna Silkadore to mała apaszka o wymiarach ok. 55 x 55 cm. Tak jak pozostałe nasze dodatki: apaszki o wymiarach 90×90 cm, szale i mini szale– jedwabne gawroszki tworzymy w krótkich limitowanych seriach. Każda jest starannie wykonana, ręcznie malowana, co czyni z niej nie tylko przepiękny, ale również niepowtarzalny dodatek do stroju. Jednym słowem gawroszka jedwabna Silkadore jest absolutnie wyjątkowa.

Musisz wiedzieć, że nie ma dwóch jednakowych gawroszek, nawet jeśli powstały według tego samego projektu. Różnią się natężeniem barw, pociągnięciem pędzla, odcieniem, szerokością ramek, nasyceniem tła czy linią szczegółów. Wszelkie różnice od prezentowanego na naszej stronie wzoru są spowodowane specyfiką ręcznego malowania na jedwabiu. W każdą gawroszkę osoba malująca włożyła swoje serce i talent, a Ty nosząc ją masz okazję poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Gawroszka z jedwabiu – dla pań ceniących elegancję

Jedwabna gawroszka Silkadore jest niewielkim, ale zdecydowanie nietuzinkowym elementem ubioru. Chętnie sięgają po nią panie, które cenią sobie oryginalność. Dzięki szerokiemu wyborowi wzorów i kolorów każda z naszych klientek ma możliwość znalezienia dla siebie idealnego uzupełnienia swojej garderoby.

Gawroszki jedwabne dobrze prezentują się jako dodatek do eleganckiego spodnium, garsonki czy prostego trencza. Świetnie wyglądają też w bardziej casualowych stylizacjach, w formie dodatku do stroju złożonego np. z chinosów i prostego topu. Pomysłów na to, jak nosić gawroszki jedwabne, jest oczywiście dużo więcej. Jednakże niezależnie od wyboru stylu, który dominuje w Twojej garderobie, możesz mieć pewność, że wybierając apaszki jedwabne nawet najbardziej stonowane stroje nabierają życia, a szlachetność jedwabiu dodaje im elegancji.

Zapraszamy do obejrzenia gawroszek jedwabnych dostępnych w naszym sklepie. Mamy nadzieję, że znajdzie się wśród nich taka, która szczególnie Cię zachwyci i zdecydujesz, że to właśnie ona będzie najlepiej pasować do Twojego stylu ubierania. Mamy dla Ciebie też dodatkową propozycję, czyli stworzenie jedwabnej gawroszki specjalnie dla Ciebie, zaprojektowanej według Twojego pomysłu!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9