Apaszki jedwabne

Polki słyną na świecie z dobrego stylu i elegancji. Pomagają im w tym z pewnością dobrze dobrane dodatki, które są niczym kropka nad i każdej stylizacji. Do takich dodatków z pewnością należą apaszki jedwabne, które znajdziesz w naszym sklepie.

Apaszki Silkadore – chusty jedwabne ręcznie malowane i niepowtarzalne

Apaszki jedwabne Silkadoreponadczasowym szlachetnym dodatkiem dla nowoczesnych, ceniących sobie elegancję kobiet. Jedwab, mimo że znany nam od ponad 5,5 tys. lat, nadal uznawany jest za jedną z najszlachetniejszych tkanin, a wyroby jedwabne cieszą się uznaniem na całym świecie. Nic zatem dziwnego, że jedwabne apaszki są zawsze w modzie i można je nosić na wiele bardzo różnych sposobów.

Apaszki jedwabne Silkadore tworzymy w limitowanych seriach. Każdy produkt jest ręcznie malowany, z dużą uwagą i dbałością o detale. Na przygotowanie jednej apaszki poświęcamy nawet do kilkunastu godzin pracy. Nie ma dwóch identycznych chust, nawet jeśli powstały w oparciu o ten sam opracowany przez nas wzór. Różnią się między sobą natężeniem kolorów, odcieniem, rozmiarem linii i detali. Każde odstępstwo od prezentowanego na naszej stronie wzoru wynika ze specyfiki ręcznego malowania na jedwabiu. Dzięki temu wszystkie apaszki damskie jedwabne Silkadore są niepowtarzalne.

Apaszka jedwabna – pomysł na elegancki prezent

Naszym zdaniem apaszka jedwabna to świetny pomysł na wyjątkowy prezent. Jest ona atrakcyjnie zaprojektowana i artystycznie wykonana, co z pewnością spotka się z uznaniem obdarowanej. Duży wybór wzorów i kolorów sprawia, że można znaleźć jedwabną apaszkę dla każdej kobiety, niezależnie od tego, czy gustuje ona w żółciach i czerwieniach, czy może preferuje odcienie niebieskiego lub zieleni.

Mamy również propozycję specjalną dla osób, które szukają prawdziwych unikatów i mają swój pomysł na apaszkę. Oferujemy możliwość złożenia zamówienia specjalnego, w ramach którego przygotujemy apaszkę jedwabną z wzorem zaprojektowanym przez Ciebie. Dzięki temu możesz sprawić, że obdarowana kobieta poczuje się naprawdę wyjątkowo.

Zapraszamy do obejrzenia oferty apaszek jedwabnych, które są niczym dzieła sztuki. Można je nosić na wiele różnych sposobów, ale niezależnie od tego, jak je zwiążesz, z pewnością dodadzą Twojemu strojowi elegancji i stylu. Jeśli uznasz, że jedwabne apaszki są dla Ciebie za duże, to zapraszamy również do obejrzenia mniejszych apaszek – gawroszek oraz szali i mini szali jedwabnych.

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników