Jedwabne upominki firmowe Silkadore na zamówienie

Mamy wielką przyjemność zaprezentować produkty, które zrealizowaliśmy na zamówienie firm i instytucji jako upominki biznesowe. Każdy projekt i zamówienie to odrębna historia i specyficzne oczekiwania zamawiającego. Mamy dużo satysfakcji, kiedy efektem naszej pracy są kolejne piękne jedwabne akcesoria wykonane według potrzeb zamawiającego. Realizujemy zamówienia na dodatki z naturalnego jedwabiu, które doskonale się spisują jako prezenty firmowe dla klientów lub upominki dla pracowników. Tym większą mamy satysfakcję, kiedy zamawiająca firma czy instytucja wyraża się z uznaniem o naszej współpracy i udanych realizacjach zamówionych produktów. Poznaj opinie o współpracy z Silkadore.

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina w Warszawie

Kolekcja Chopin 2021 obejmuje jedwabne gawroszki dla kobiet i poszetki dla mężczyzn. Została zaprojektowana i wykonana przez Silkadore dla Narodowego Instytutu Chopina z okazji XVIII Międzynarodowy Konkurs Chopinowski. Zobacz całą kolekcję Chopin Silkadore.

Urząd Miasta Milanówka

Z wielką dumą i radością zrealizowaliśmy zamówienie dla miasta Milanówka – stolicy polskiego jedwabnictwa. To tu swoje korzenie ma polski przemysł jedwabniczy, tu żyją i tworzą kolejne pokolenia artystów i rzemieślników związanych z jedwabiem. Dlatego cieszymy się, że mogliśmy zaprojektować i wyprodukować gawroszki i poszetki jako upominki okolicznościowe z okazji jubileuszu miasta.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Prudential/Pru

Z nieskrywanym zadowoleniem podjęliśmy współpracę z firmą Prudential/Pru, dla której przygotowaliśmy firmowe upominki dla pracowników i partnerów biznesowych. W ten sposób uczestniczyliśmy w zmianie nazwy marki i identyfikacji wizualnej, a nasze gawroszki i poszetki znów sprawdziły się jako prezenty VIP. Naszym jedwabnym dodatkom towarzyszyły dedykowane opakowania w firmowej kolorystyce oraz elementy brandingu takie jak wszywki czy bileciki.

Huawei we współpracy z Muzeum Narodowym w Warszawie

Unikatowe jedwabne gawroszki i poszetki przygotowaliśmy jako oryginalne podarunki na zlecenie firmy Huawei. W ten sposób firma postanowiła uświetnić nawiązanie współpracy jako partner technologiczny z Muzeum Narodowym w Warszawie. Cieszymy się, że produkty Silkadore z naturalnego jedwabiu znajdują uznanie w świecie kultury i biznesu.

Baltona Fashion Boutique – butik na lotnisku F. Chopina w Warszawie

Z radością nawiązaliśmy współpracę z butikiem Fashion Boutique Baltona, który znajduje się w strefie wolnocłowej na terenie Lotniska im. Fryderyka Chopina. Nasze ręcznie malowane na naturalnym jedwabiu dodatki Silkadore były dostępne dla każdego podróżnego korzystający z warszawskiego lotniska Fryderyka Chopina. Apaszki, gawroszki i miniszale Silkadore mogły stąd trafić w różne zakątki świata jako unikatowe prezenty z Polski.

Bank Gospodarstwa Krajowego

Niezwykle miło nam realizować zamówienia na upominki firmowe, takie jak na zlecenie Banku Gospodarstwa Krajowego. Apaszki i poszetki Silkadore dzięki BGK wspierały promocję polskiej kultury i sztuki w trakcie międzynarodowych wydarzeń: EXPO w Dubaju w 2021 r. oraz Forum Ekonomicznego w Davos w 2022 r. Jak zawsze sprawdziły się jako podarunek ułatwiający nawiązanie i zacieśnianie relacji biznesowych.

Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego

Cieszymy się, kiedy nasze jedwabne akcesoria stają się pamiątkowymi podarunkami. Z przyjemnością przygotowaliśmy mini szale dla absolwentek Społecznej Szkoły Podstawowej Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego w Milanówku. Cieszymy się, tym bardziej że szale przypadły do gustu zarówno zamawiającym, jak i obdarowanym dziewczętom.

Jeśli szukasz prezentu biznesowego, upominku premium lub pomysłu na wyróżnienie stroju pracowników, sprawdź naszą ofertę dla firm i instytucji.