Mini gawroszki jedwabne

Nie od dziś wiadomo, że drobne szczegóły decydują czasem o całym efekcie końcowym. Nie inaczej jest podczas komponowania stroju. Zdając sobie sprawę z tego, iż wiele pań uwielbia eleganckie dodatki do stylizacji, zadbaliśmy o to, by w naszym sklepie znalazły się mini gawroszki – mniejsze apaszki ręcznie malowane na jedwabiu. Te gustowne ozdoby niewątpliwie skradną serca osób, które cenią sobie oryginalność i lubią piękne przedmioty.

Małe gawroszki z jedwabiu – ponadczasowy dodatek znany od lat

Obecnie mini gawroszki z jedwabiu goszczą przede wszystkim w damskich garderobach. Chętnie noszą je panie w różnym wieku i preferujące odmienny styl. Warto jednak poświęcić chwilę na zapoznanie się z niecodzienną historią tych ręcznie malowanych chustek. Sama nazwa „gawroszki” pochodzi od określenia „gawrosze”, które w przeszłości odnosiło się do paryskich uliczników. Ci wzbudzający kontrowersję mężczyźni wyróżniali się awangardowym, swobodnym ubiorem. Jednym z ich znaków rozpoznawczych były właśnie małe apaszki wiązane na szyi. To niesamowite, jak bardzo zmieniło się postrzeganie tego elementu garderoby!

W naszej ofercie znajdziesz małe gawroszki z jedwabiu, które zachwycą cię swoją wyjątkową jakością. Każda z nich tworzona jest z dbałością o detale i niezwykłą precyzją. Dzięki temu, że nasze apaszki są malowane ręcznie, śmiało można uznać je za mini dzieła sztuki! Nie bez znaczenia jest także materiał, którego używamy do produkcji mini gawroszek. To szlachetny jedwab o  delikatnym, wyrafinowanym połysku. Wybór wzorów i kolorów będzie coraz bardziej różnorodny, aby każda z nas mogła dobrać dodatek, który odda jej niepowtarzalną osobowość i podkreśli indywidualny styl.

Mini gawroszka z jedwabiu – wyjątkowy dodatek dla każdej kobiety

Małe jedwabne gawroszki, które zebraliśmy w tej kategorii, to niewielkie ozdoby o wymiarach 44×44 centymetry. Kwadratowy kształt apaszek sprawia, że są uniwersalne i dają wiele możliwości stylizacyjnych. Mini gawroszkę można złożyć na pół i zawiązać na szyi w formie trójkąta. Ten sposób wiązania szczególnie polecany jest w wypadku apaszek z dużymi wzorami, które wręcz proszą się o efektowne wyeksponowanie. Małe gawroszki z jedwabiu świetnie prezentują się też jako subtelny akcent kolorystyczny. Apaszka w intensywnej barwie urozmaici klasyczny strój, ale go nie przytłoczy. Mini apaszki często kojarzone są z Paryżankami, które na całym świecie słyną ze swojego wysublimowanego stylu. Aby nadać stylizacji nieco paryskiego szyku, gawroszkę można zwinąć w rulon i przewiązać wokół szyi pozostawiając z przodu mały węzeł. Taka chustka świetnie się też prezentuje zawiązana na przegubie ręki, we włosach wokół kucyka czy koka, a nawet doczepiona do torebki czy plecaka.

Niezależnie od tego, który model mini gawroszki SILKADORE wybierzesz, na pewno docenisz unikatowość tej ręcznie malowanej ozdoby. Będziesz mieć pewność, że nikt inny nie posiada drugiej takiej samej apaszki! A jeśli zdecydujesz się na zakup naszych małych jedwabnych gawroszek na prezent niewątpliwie sprawisz, że obdarowana nią kobieta poczuje się tak, jak na to zasługuje – wyjątkowo!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5