apaszka na zamówienie SILKADORE

Apaszka na specjalne zamówienie?

W SILKADORE to jak najbardziej możliwe! Potrafimy namalować na jedwabiu prawie wszystko. Przeniesiemy otrzymany wzór na jedwabną apaszkę, gawroszkę czy szal. Możemy zmodyfikować dostępny w naszej ofercie motyw albo zaprojektować coś zupełnie nowego.

Żeby sprawdzić dostępne wzory zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i obejrzenia ręcznie wykonanych przez nas akcesoriów takich jak damskie apaszki, gawroszki, szale, czy mini szale.

Na specjalne życzenie nadamy zamówionym jedwabnym dodatkom spersonalizowany charakter np. umieszczając inicjały obdarowanej osoby. Zapakujemy chustę lub szal „na prezent” w eleganckie pudełko z logotypem SILKADORE.

Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić swoje oczekiwania. Przygotujemy wówczas specjalną ofertę. Wycena zostanie skalkulowana na podstawie stopnia trudności prac projektowych i malarskich.

Z przyjemnością podejmiemy się realizacji takiego niestandardowego zadania. Nasz zespół projektantów i artystów malujących na jedwabiu jest zdolny i ambitny.

Apaszka na specjalne zamówienie? Tak – lubimy wyzwania!

Zamówienia na apaszki firmowe z logo? Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z naszą ofertą, a także do obejrzenia przykładowych realizacji i referenacji.

Zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy