Opinie Klientów Silkadore

Niezwykle miło nam przedstawić firmy i instytucje, które już nam zaufały, wybierając Silkadore jako wykonawcę prezentów premium. Spełniamy oczekiwania naszych partnerów, dla których realizujemy wyjątkowe zamówienia na upominki biznesowe lub pamiątkowe.

Nasza oferta upominków biznesowych i okolicznościowych obejmuje apaszki, gawroszki i poszetki z naturalnego jedwabiu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, co doceniają nasi kontrahenci.

Dziękujemy za zaufanie.

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina

W 2020 r. Narodowy Instytut Fryderyka Chopina w Warszawie nawiązał współpracę z SILKADORE (J2 Lidia Jakubowska) w zakresie stworzenia pamiątkowej kolekcji jedwabnych dodatków – CHOPIN 2020. Kolekcję dedykowano prestiżowemu wydarzeniu organizowanemu przez Instytut – XVIII Międzynarodowemu Konkursowi Pianistycznemu im. Fryderyka Chopina.

Damskie gawroszki oraz męskie poszetki zostały ręcznie namalowane na jedwabiu wg projektu graficznego opracowanego przez SILKADORE.

Wykonana kolekcja w kreatywny i nowoczesny sposób nawiązała do oficjalnego plakatu konkursowego.

Dostarczona przez firmę kompleksowa usługa w pełni zaspokoiła potrzeby Instytutu. Obejmowała również propozycje spersonalizowania wszywki, metki oraz opakowań jednostkowych o charakterze prezentowym, a także koordynację działań projektowych, produkcyjnych i logistycznych z tym związanych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy z SILKADORE. Wykonana przez firmę usługa spełniła wysokie standardy jakościowe, jakie są stawiane dostawcom Instytutu. Jedwabne dodatki z identyfikacją Konkursu będą stanowiły zarówno dla uczestników, jak i gości, atrakcyjny, ręcznie wykonany upominek, kojarzony z Chopinem i Konkursem Chopinowskim.

Usługa została wykonana przez firmę należycie, w pełni profesjonalnie, z dużym zaangażowaniem, otwartością i elastycznością w zakresie serwisu klienta.

Polecamy SILKADORE (J2 Lidia Jakubowska) jako firmę rzetelną i otwartą na potrzeby swoich klientów.

dr Artur Szklener
Dyrektor Narodowego Instytutu Chopina

silkadore referencje NIFC

Zobacz jedwabne apaszki i poszetki wykonane przez Silkadore z okazji XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina organizowanego przez Narodowy Instytut Chopina.

Urząd Miasta Milanówka

SILKADORE to firma z wieloletnim doświadczeniem, która umiejętnie łączy tradycyjne umiejętności malowania na jedwabiu z nowoczesnym designem oferowanych produktów. Dzięki znakomitej współpracy z właścicielem firmy Panią Lidią Jakubowską powstał unikatowy wzór, który ozdobił gawroszki i poszetki wykonane dla Urzędu Miasta w Milanówku z okazji 70-lecia nadania praw miejskich.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do klienta, które umożliwiają realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Firma w 2018 roku została wyróżniona w konkursie Milanowski Produkt Lokalny, co było efektem zaangażowania na rzecz promowania lokalnego dziedzictwa kulturowego Milanówka.

Dlatego też serdecznie polecamy współpracę z firmą SILKADORE (J2 Lidia Jakubowska).

Piotr Remiszewski
Burmistrz Miasta Milanówka

Katarzyna Stelmach
Koordynator Zespołu ds. Komunikacji Społecznej

silkadore referencje umm

Zobacz apaszki przygotowane przez Silkadore na zamówienie Urzędu Miasta Milanówka.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Prudential/Pru

Współpracę z SILKADORE (firma J2 Lidia Jakubowska) nawiązaliśmy w 2021 r. w związku z planowanym re-brandingiem marki PRUDENTIAL.

Promocyjne działania uwzględniały m.in. firmowe upominki dla naszych pracowników i partnerów biznesowych.

Oferta SILKADORE idealnie odpowiedziała na nasze potrzeby.

Zaproponowane materiały reklamowe świetnie sprawdziły się jako prezenty VIP, komunikujące zmianę nazwy marki i identyfikacji wizualnej.

Firma opracowała projekt kolekcji apaszek i poszetek wraz z dedykowanymi opakowaniami w kolorystyce firmowej oraz dodatkowymi elementami brandingu, takimi jak wszywki czy bileciki.

Jedwabne akcesoria zostały starannie zapakowane i dostarczone w umówionym terminie.

Jesteśmy w pełni zadowoleni z wykonanej usługi, a firmę SILKADORE doceniamy za profesjonalizm, indywidualne podejście, otwartość na nasze potrzeby oraz duże zaangażowanie we wszystkich aspektach współpracy.

Tomasz Borchowiec
Dyrektor Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej

apaszki jedwabne silkadore opinie

Zobacz apaszki i gawroszki, które przygotowaliśmy z okazji zmiany marki. Doskonale sprawdziły się jako upominki dla pracowników oraz partnerów biznesowych firmy Prudential/Pru.

Bank Gospodarstwa Krajowego

Zaświadczamy, że SILKADORE (FIRMA J2 Lidia Jakubowska) kilkukrotnie wspierało nas w podejmowanych działaniach marketingowych w zakresie produkcji upominków firmowych.

Firma zrealizowała zamówienia na autorskie apaszki i poszetki z jedwabiu, których wzornictwo nawiązuje do polskiego dziedzictwa kulturowego (m.in. Kolekcja „Kwiaty Polskie Silkadore” oraz Kolekcja „Silkadore Chopin” licencjonowana przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina w Warszawie).

Starannie wykonane upominki wraz z dedykowaną wszywką i opakowaniem pomagały nie tylko w nawiązywaniu i zacieśnianiu relacji biznesowych, ale też promowaniu polskiej kultury i sztuki w trakcie takich wydarzeń międzynarodowych jak EXPO w Dubaju w 2021 r. oraz Forum Ekonomiczne w Davos w 2022 r.

Od początku współpracy postawa Silkadore charakteryzowała się dużym zaangażowaniem, otwartością, elastycznością i profesjonalizmem. Zamówienia były realizowane z należytą sumiennością i terminowością.

Poziom usług świadczonych przez firmę J2 Lidia Jakubowska w pełni zasługuje na rekomendowanie jej jako rzetelnego dostawcy w zakresie kreacji i produkcji akcesoriów korporacyjnych.

Polecamy tę firmę jako profesjonalne wsparcie w działaniach marketingowych i jako solidnego partnera w biznesie.

Monika Jankowska
Menedżer Zespołu Promocji i Sponsoringu

silkadore referencje apaszki jedwabne

Zobacz kolekcję “Kwiaty Polskie Silkadore”, która reprezentowała Polskę, promując polską kulturę i sztukę podczas wystawy EXPO w 2021 r. oraz Forum Ekonomiczne w Davos w 2022 r.

Społeczna Szkoła Podstawowa MTE

Kilka lat temu nawiązaliśmy współpracę z firmą Silkadore w zakresie pamiątkowych apaszek i mini szali dla absolwentek naszej szkoły. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej efektów. Zaproponowane przez firmę wzory podobały się nam – zamawiającym, jak i obdarowanym przez nas absolwentkom i były elegancką pamiątką ukończenia szkoły.

Firma zawsze terminowo i starannie wywiązywała się ze zleceń, oferując produkty bardzo dobrej jakości w ciekawych wzorach i kolorystyce. Otwartość i elastyczność firmy w zakresie dostosowania zamówień do naszych życzeń była dodatkowym walorem naszej współpracy.

Z pewnością i przekonaniem polecamy firmę Silkadore jako firmę rzetelną i otwartą na potrzeby swoich klientów.

Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego w Milanówku.

Katarzyna Biedrzycka
Dyrektor Społecznej Szkoły MTE

opinie silkadore milanówek

Zarząd Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego oraz Dyrekcja Społecznej Szkoły Podstawowej MTE przy ul. Brzozowej 1 a w Milanówku przekazują podziękowania Pani Lidii Jakubowskiej, właścicielce firmy Silkadore za zaprojektowanie i wykonanie pamiątkowych apaszek i mini szali dla naszych absolwentek klas ósmych.

Jedwabne pamiątki ukończenia szkoły to już nasz zwyczaj zawsze z radością witany przez nasze kolejne absolwenckie roczniki uczennic. Pięknie wykonane świetnie wpisują się w tradycję miasta Milanówka oraz miejsca, w którym od lat prowadzimy naszą szkołę.

Katarzyna Biedrzycka
Dyrektor Społecznej Szkoły MTE

silkadore referencje mte

Zobacz miniszale Silkadore, które przygotowaliśmy dla absolwentek Społecznej Szkoły Podstawowej MTE.

Jeśli szukasz prezentu premium lub upominku biznesowego, poznaj naszą ofertę dla firm i instytucji. Skontaktuj się z nami.