Apaszka Jedwabna Błękitna Łąka 90×90

149.75

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 149.75.

Ręcznie malowana apaszka autorską techniką wypracowaną w Milanówku.

Produkt wykonany z naturalnego, 100% jedwabiu – wysokiej jakości krepy.

Wzór apaszki został opracowany przez projektantkę i malarkę – Iwonę Wojewodę Jedynak.

Rozmiar ok. 90 x 90 cm.

Wymiary apaszki ze względu na jej ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 2 cm.

Apaszka zostanie starannie zapakowana na prezent w eleganckie firmowe pudełko z logotypem SILKADORE.

Realizacja zamówienia: do 14 dni roboczych

Zapewniamy bezpłatną dostawę kurierem zakupionej apaszki.

 

Produkt dostępny na zamówienie

Udostępnij:

Opis

Apaszka jedwabna Błękitna Łąka należy do klasycznej linii ręcznie malowanych dodatków SILKADORE. Autorką jest Iwona Wojewoda, która zaprojektowała tę chustę w odcieniach koloru niebieskiego i granatowego z przełamaniem beżu i brązu. Przedstawiła tu oryginalne motywy kwiatowe w sposób tonujący i uspokajający, ale też intrygujący. Dla podkreślenia głównych motywów projektantka Błękitnej Łąki dopełniła ją ramką w kolorze ciemnoniebieskim.

Jak nosić tę apaszkę?

Nasze stylistki szczególnie polecają tę chustę do beżowego płaszcza typu trencz, białej bluzki oraz granatowych lub brązowych spodni. Wzór ten wybierają osoby, które lubią zestawienia odcieni niebieskiego i modnego obecnie koloru „nude”.

Chusta jedwabna na prezent

Apaszka jedwabna ręcznie malowana SILKADORE to świetny pomysł na prezent dla osoby, na której Ci zależy: dla mamy, żony, siostry czy przyjaciółki. Może być także szczególnym wyrazem podziękowania dla osób, z którymi łączą Cię stosunki bardziej oficjalne.

Przemawia za tym szlachetność jedwabiu, nowoczesne wzornictwo czy limitowane edycje. Co więcej taki podarunek to ręcznie namalowany „prezent z duszą”. Będzie unikatowym upominkiem, który z pewnością się nie zdubluje.

Apaszka jedwabna Błękitna Łąka

należy do linii Klasyka specjalnie stworzonej dla osób ceniących ponadczasowe wzornictwo i spokojną, często pastelową kolorystykę. Co więcej jest „siostrą”  Czerwonej Łąki  – dynamicznej, zdecydowanej apaszki, nasyconej żywymi odcieniami koloru czerwonego i żółtego.

Zastrzeżenia producenta

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciach. Wynika to ze specyfiki ręcznego malowania na jedwabiu, ale też z ustawień parametrów monitora oraz oświetlenia jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zapewniamy również, że w przypadku kiedy apaszka się Państwu nie spodoba, można ją będzie do nas odesłać, a my zwrócimy wpłaconą kwotę.

Zalecenia dotyczące prania

Apaszki nie należy namaczać. Zalecamy prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Nie chlorować. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać, ale lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Nie wolno suszyć na słońcu. Prasować po lewej stronie jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu. Ważne, żeby nie dopuszczać do silnego zabrudzenia.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

, , , ,