Szale mini

Jedwabne mini szale to najmłodsze ‚dziecko’ w asortymencie Silkadore. Są to szaliczki wielkości ok 100 cm x 6 cm, które mimo relatywnie niewielkich rozmiarów potrafią zdecydowanie odmienić każdą stylizację.

Mniejsza wersja jedwabnego szala może mieć wiele zastosowań.  Panie najczęściej wiążą szaliczek pod szyją, tak jak krawat czy gawroszkę ale również używają go jak przepaskę we włosach czy kokardę zamotaną w kucyk czy kok. Szaliczki Silkadore są m.in. doczepiane do toreb i plecaków oraz owijane wokół paska czy rączki. Wykorzystanie tych pomysłów z pewnością doda charakteru i rysu indywidualności naszemu wyglądowi, subtelnie podkreślając wyrafinowany smak stylizacji.

Nasze szaliczki malujemy ręcznie w oparciu o wzory klasyczne, ale również te odzwierciedlające najbardziej gorące trendy w modzie. Staramy się by każdy szal był wykonany ze szczególną dbałością, serem i troską na wszystkich etapach jego powstawania. Zależy nam na tym, by był atrakcyjnie zaprojektowany, starannie namalowany, profesjonalnie utrwalony  i estetycznie uszyty. To bardzo czasochłonny proces, ponieważ jeden szaliczek Silkadore powstaje nawet kilka dni.

Jesteśmy przekonani, że nasze jedwabne dodatki są niepowtarzalna. Nie ma dwóch takich samych szaliczków nawet jeśli powstawały na bazie tego samego wzoru. To, co decyduje o ich odmienności to często linia rysunku, pociągnięcie pędzla,  rozmiar bordiury czy intensywność barw. Wszelkie różnice od prezentowanych w naszym sklepie zdjęć są następstwem specyficznego procesu ręcznego malowania na jedwabiu. Świadczy to również o tym, że do każdego zamówienia podchodzimy w sposób zindywidualizowany.

Jedwabne dodatki Silkadore są ciekawym pomysłem na prezent nie tylko dla pań lubiących szyk i elegancję, ale również dla tych ceniących modne i awangardowe dodatki. Wierzymy, że duże zróżnicowanie naszej oferty pozwoli na uzupełnienie i uatrakcyjnienie każdej garderoby.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników