Mini szale jedwabne

Na finalny efekt damskiej stylizację składa się wiele czynników. Często dzieje się tak, że mimo świetnego zestawu ubrań czujesz, że jeszcze czegoś tutaj brakuje. To właśnie ten moment, kiedy powinnaś sięgnąć po odpowiedni dodatek, jakim może być jedwabny mini szal Silkadore, który znajdziesz w naszym sklepie.

Jedwabny szal mini – mały dodatek, który dużo zmienia

Jedwabny szal mini to najmłodsze „dziecko” w asortymencie Silkadore, do którego należą apaszki, gawroszki i większe szale. Niewielki szal jedwabny wielkości ok. 100 cm x 6 cm potrafi zdecydowanie odmienić każdą stylizację. Ma wiele zastosowań i można go nosić na różne sposoby. Panie najczęściej wiążą go pod szyją, tak jak krawat czy gawroszkę, ale również przewiązują jako przepaskę we włosach lub kokardę zamotaną w kucyk czy kok.

Jedwabny szal mini proponujemy doczepić do torby lub plecaka. Można go też owinąć wokół paska czy rączki. Wykorzystanie tych pomysłów z pewnością doda charakteru wyglądowi lub subtelnie podkreśli stylizację.

Mini szal jedwabny – jedyny w swoim rodzaju

Mini szal jedwabny, podobnie jak inne produkty z jedwabiu Silkadore, jest malowany ręcznie. Oferujemy szale we wzorach klasycznych, ale również takich, które idealnie wpisują się w aktualne trendy w modzie. Każdy szal wykonujemy ze szczególną dbałością i sercem na wszystkich etapach jego powstawania. Zależy nam na tym, by był atrakcyjnie zaprojektowany, starannie namalowany, profesjonalnie utrwalony i estetycznie uszyty. To bardzo czasochłonny proces – jeden szaliczek Silkadore powstaje nawet kilka dni.

Przeglądając szale dostępne w naszym sklepie zwróć uwagę na to, że są one niepowtarzalne. Nie ma dwóch takich samych szaliczków, nawet jeśli powstawały na bazie tego samego wzoru. To, co decyduje o ich odmienności, to często linia rysunku, pociągnięcie pędzla, rozmiar bordiury czy intensywność barw. Wszelkie różnice od prezentowanych w naszym sklepie zdjęć są następstwem specyficznego procesu ręcznego malowania na jedwabiu. W każdy mini szal jedwabny wkładamy serce i pasję, co czyni z naszych produktów naprawdę wyjątkowe dodatki damskie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szali jedwabnych, które są dostępne w sklepie Silkadore. Chcemy podkreślić, że jedwabny szal Silkadore warto kupić nie tylko sobie, ale doskonale sprawdzi się też jako wyjątkowy prezent. Spodoba się paniom lubiącym szyk i elegancję, ale również tym ceniącym modne i awangardowe dodatki. Wierzymy, że duże zróżnicowanie naszej oferty pozwoli na uzupełnienie i uatrakcyjnienie każdej garderoby.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6