Apaszka Jedwabna Fuksje 90×90

149.75

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 149.75.

Apaszka Jedwabna Fuksje

Autorska, ręcznie malowana i sygnowana w Milanówku 

Kolekcja: KWIATY POLSKIE SILKADORE

Autorka: Barbara Matuszewska-Berg

Materiał: naturalny 100% jedwab typu krepa

Rozmiar: ok. 90 x 90 cm (+/- 2 cm), przy czym odchylenia są efektem procesu ręcznego wytwarzania

Opakowanie: firmowe pudełko z logo SILKADORE

Dostawa: bezpłatna kurierem

Realizacja zamówienia: 6-7 dni roboczych

 

Kategoria: Tag:

Udostępnij:

Opis

Apaszka Jedwabna Fuksje

to część kolekcji SILKADORE KWIATY POLSKIE, której autorką jest malarka milanowska – Barbara Matuszewska-Berg.

O Autorce

Od wielu lat artystka uczy malować na jedwabiu i dzieci, i dorosłych. Prowadzi cieszące się dużą popularnością warsztaty w Milanowskim Centrum Kultury. Barbara Matuszewska-Berg oceniała prace konkursowe jako członek Jury Biennale Malarstwa na jedwabiu w Milanówku. Wśród jej osiągnięć artystycznych było m.in. namalowanie jedwabnej sukni, która została zaprezentowana w 2018r.  na wystawie „Jerzy Antkowiak-Moda Polska” w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi. Co więcej prace, które namalowała w grupie prof. Stanisława Trzeszczkowskiego znajdują się w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie.

Kolekcja Kwiaty Polskie SILKADORE

W limitowanej kolekcji KWIATY POLSKIE obok Fuksji znalazły się też czerwone Maki, żółto-pomarańczowe Nasturcje a także Chabry w różnych odcieniach koloru niebieskiego. W przyszłości linię tę uzupełnią inne motywy kwiatowe.

Apaszka jedwabna Fuksje

należy do linii Klasyka, w której są chusty ponadczasowe, takie jak Czerwona Łąka, Błękitna Łąka czy pozostałe warianty kolekcji KWIATY POLSKIE SILKADORE. Apaszka w Fuksje przedstawia paletę intensywnych barw różowo-fioletowych o różnym natężeniu.  Namalowane na jedwabiu motywy kwiatowe niejako „unoszą się” w baśniowych i tajemniczych przestworzach. Te artystyczne Fuksje są mocne, zdecydowane, pełne energii, a jednocześnie gorące i pełne uroku.

Różowe kwiaty pięknie i dostojnie prezentują się na fioletowym tle. Wzór apaszki wieńczy fuksjowa bordiura tj. ramka biegnąca wokół chusty.

Tradycyjne wydawałoby się kwiaty Barbara Matuszewska-Berg przedstawiła w sposób zdecydowanie nieoczywisty i nowoczesny. Limitowana edycja, ciekawe i wyjątkowe wzornictwo oraz kunszt malarski autorki sprawia, że jedwabna apaszka „Fuksje” SILKADORE to pomysł na:

Wyjątkowy prezent!

Taka chusta to upominek dla samej siebie, ale też dla osoby, na której naprawdę Ci zależy. Efektowna apaszka jako dodatek do bukietu dla mamy, żony, siostry czy przyjaciółki, z pewnością sprawi jej przyjemność.

Elegancki, luksusowy i ponadczasowy  jedwab w kwiaty fuksji sprawdzi się świetnie jako oficjalne podziękowanie czy nagroda w relacjach służbowych i zawodowych.

Często osoby, które wybierają się za granicę szukają oryginalnego prezentu hand made wykonanego przez lokalnych artystów. Dlatego nasi klienci zabierają dla swoich zagranicznych znajomych jedwabne apaszki i szale jako nietuzinkowy prezent z Polski.

Zastrzeżenia producenta

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciach. Odstępstwa wynikają się ze specyfiki ręcznego malowania na jedwabiu,  sposobu oświetlenia w trakcie wykonywania zdjęć oraz ustawień parametrów monitora.

Jeśli apaszka nie spełnia oczekiwań, to zgodnie z obowiązującym prawem, można ją do nas odesłać. Zwrócimy wówczas wpłaconą kwotę.

Jak prać jedwab?

Chustę należy prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w wodzie o temp. 30 stopni. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Nie suszyć na słońcu. Prasować po lewej stronie jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu. Ważne, by nie namaczać ani nie chlorować jedwabiu. Apaszka na długo zachowa żywe piękne kolory, jeśli nie będziemy dopuszczać do silnego zabrudzenia.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

, ,

Paleta kolorów

, , ,