Jedwabny Szal mini Czarne Kropki

79.75

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 79.75.

Szaliczek marki Silkadore w czarne grochy  jest ręcznie malowany w oparciu o autorską technikę wypracowaną w Milanówku na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.

Produkt wykonany z naturalnego 100% jedwabiu – wysokiej jakości krepy, podwójnie złożony.

Rozmiar ok. 100 x 6 cm.

Wymiary szala ze względu na jego ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 1,5 cm.

Realizacja zamówienia: 5-6 dni roboczych.

Udostępnij:

Opis

Szal Mini Czarne Kropki – Grochy to jedwabny szal typu „twilly”, który obok wersji granatowych kropek należy do klasycznej kolekcji Silkadore. Wzór ten wraz z motywami  zwierzęcymi jest obecnie zaliczany do tych najczęściej poszukiwanych przez osoby interesujące się modą.

W tym projekcie klasyczny wzór czarnych kropek przełamaliśmy paskiem w kolorze limonki wieńczącym szal. Panie lubią ten wzór, ponieważ łączy on spokojny uniwersalny detal kropek z awangardową orzeźwiającą kolorystyką limonki.

Szal Mini Czarne Kropki jest zwykle łączony z białą lub czarną bluzką, sukienką lub marynarką. Co ciekawe, panie preferujące awangardowe stylizacje zestawiają nasz szal w tzw. „total look”, czyli zakładają go innych ubrań „w grochy”, a nawet łączą groszki z motywem kwiatów w tym samym ubiorze.

Szaliczek jedwabny jest często wiązany pod szyją, podobnie jak gawroszka czy krawat. Coraz częściej nasze klientki noszą go jako przepaska na głowie lub we włosach związanych w kucyk czy upiętych w kok. Szalik ten jest też przyczepiany do plecaka lub torby, owijany wokół paska czy rączki. Takie nietypowe pomysły sprawiają, że niewielki jedwabny detal działa cuda – zupełnie odmienia nasza stylizację, dodając jej wyrafinowanego smaku.

Szal marki Silkadore to ręcznie malowany na jedwabiu wyjątkowy prezent nie tylko dla siebie, ale też dla bliskiej osoby takiej jak mama, siostra, córka czy przyjaciółka.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że to wymaga szczególnej oprawy. Dlatego wszystkie nasze jedwabie pakujemy w eleganckie markowe pudełka wewnątrz wyściełane i zabezpieczone bibułką, zaopatrzone w wysokiej jakości bilecik z informacją o produkcie.  Taki sposób pakowania  potęguje wrażenie  szczególnego i niebanalnego prezentu dla wyjątkowej osoby.

Szal Mini Czarne Kropki – Grochy wchodzi w skład kolekcji Klasyka.

Zastrzeżenia producenta:

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji: prać ręcznie w płynie do prania wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Wcześniej nie namaczać. Nie chlorować. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Delikatnie odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Nie suszyć na słońcu. Prasować jeszcze wilgotny jedwab zgodnie z zaleceniami producenta żelazka (max. temp. 150 stopni C). Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

, ,