Szal mini Czarno-Brązowe Cętki

49,75

Szal mini  Silkadore jest ręcznie malowany w oparciu o autorską technikę wypracowaną w Milanówku na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.

Produkt wykonany z naturalnego 100% jedwabiu – wysokiej jakości krepy, podwójnie złożony.

Rozmiar ok. 100 x 6 cm.

Wymiary szala ze względu na jego ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 1,5 cm.

Realizacja zamówienia: 5-7 dni.

Udostępnij:

Opis

Szal mini Czarno-Brązowe Cętki to szaliczek ze 100% jedwabiu należący do kolekcji Silkadore, który jest dedykowany tak modnym obecnie detalom zwierzęcym – tzw. ‚animal prints’. Wzór czarnych cętek tygrysich obok krowich łatek czy pasków zebry cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. My zwracamy uwagę na połączenie czarnych cętek na brązowo-beżowym tle z czerwono-pomarańczowym paskiem na krótszych bokach szala. Nasze klientki chętnie wybierają ten wzór ze względu na modny awangardowy motyw graficzny i dość spokojną klasyczną kolorystykę.

Szal mini Czarno-Brązowe Cętki jest najczęściej zestawiany przez nasze klientki z bluzką, sukienką bądź marynarką w kolorach ziemi – z beżami, brązami czy zielenią. Dla pań noszących się bardziej awangardowo nasz szaliczek może stanowić ciekawy element tzw. „total look”, czyli być dodatkiem do pozostałej garderoby również „w cętki”.

Szal mini Silkadore jest zakładany klasycznie pod szyją tak jak gawroszka czy krawat. Ostatnio bardzo modne stylizacje stanowią przepaski na głowie czy we włosach spiętych w kucyk lub kok. Jest on też często doczepiany do plecaka lub torby, motany wokół rączki czy paska. Takie niestandardowe zastosowania czynią jedwabny szaliczek dodatkiem – biżuterią, dodającą naszemu wyglądowi zdecydowanego charakteru.

Szal Silkadore to ręcznie malowany na jedwabiu wyjątkowy prezent nie tylko dla siebie, ale też dla bliskiej osoby takiej jak mama, siostra, córka czy przyjaciółka. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to wymaga szczególnej oprawy. Dlatego wszystkie nasze jedwabie pakujemy w eleganckie markowe pudełka wewnątrz wyściełane i zabezpieczone bibułką, zaopatrzone w wysokiej jakości bilecik z informacją o produkcie.  Taki sposób pakowania  potęguje wrażenie  szczególnego i niebanalnego prezentu dla wyjątkowej osoby.

Szal mini Czarno-Brązowe Cętki wchodzi w skład kolekcji Awangarda.

Zastrzeżenia producenta:

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji: prać ręcznie w płynie do prania wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Wcześniej nie namaczać. Nie chlorować. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Delikatnie odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Nie suszyć na słońcu. Prasować jeszcze wilgotny jedwab zgodnie z zaleceniami producenta żelazka (max. temp. 150 stopni C). Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

Beżowy, Brązowy, Czarny, Pomarańczowy

Opinie (0)

Opinie klientów
 • 0
  0 oceny
 • 1 Gwiazdka
  0%
  2 Gwiazdki
  0%
  3 Gwiazdki
  0%
  4 Gwiazdki
  0%
  5 Gwiazdki
  0%
Opinie

Ciekawi jesteśmy Twojej opinii na temat naszego produktu. Co się szczególnie podoba? Może wzór? Zestawienie kolorów? Malarski charakter? Inne? Wszystkie uwagi uwzględnimy w kolejnych kolekcjach Silkadore. Dziękujemy :)

Zostaw swoją opinię na temat produktu

Zostaw nam swoją opinię na temat “Szal mini Czarno-Brązowe Cętki”