Jedwabny Szal mini Czarno-Czerwone Cętki

79.75

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 79.75.

Szal mini SILKADORE  jest ręcznie malowany w oparciu o autorską technikę wypracowaną w Milanówku na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.

Produkt wykonany z naturalnego 100% jedwabiu – wysokiej jakości krepy, podwójnie złożony.

Rozmiar ok. 100 x 6 cm.

Wymiary szala ze względu na jego ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 1,5 cm.

Zawsze starannie pakujemy nasze wyroby w eleganckie pudełko z logo SILKADORE.

Realizacja zamówienia: 2-3 dni robocze.

Udostępnij:

Opis

Szal mini Czarno-Czerwone Cętki to kolejny ręcznie malowany na jedwabiu dodatek SILKADORE typu „twilly”, który należy do kolekcji szali z motywami zwierzęcymi, popularnie zwanymi 'animal prints’. Czarne cętki panterki na czerwonym tle to obok krowich łatek czy cętek tygrysich wzór cieszący się dużą popularnością. Klasyczne zestawienie czerni z czerwienią zostało tu przełamane nietypowym żółto-złotym paskiem wieńczącym szal. Zawdzięcza on swoją popularność nie tylko ciekawemu wzornictwu, ale także atrakcyjnej ponadczasowej kolorystyce.

Osoby preferujące klasykę zestawiają ten szal z ciemną stonowaną koszulą, sukienką bądź marynarką. Dla pań noszących się bardziej awangardowo nasz szal może stanowić element kontrastujący z zupełnie innymi kolorami czy motywami stylizacji. Naszym zdaniem szaliczek w czarno-czerwone cętki najlepiej wygląda w zestawieniu z maksymalnie dwoma różnymi wzorami.

Szal mini Czarno-Czerwone Cętki to szal jedwabny zwany „twilly”, który można nosić na wiele sposobów: pod szyją jak gawroszkę czy krawat, na głowie jako przepaskę we włosach lub rozpuszczoną kokardę zbierająca włosy w kucyk lub kok. Często też jest wiązany na rączce torebki lub motany wokół rączki czy paska torby. Dzięki temu nasz jedwabny szaliczek potrafi kompletnie odmienić wygląd torby i charakter całego ubioru.

Szal jedwabny to ciekawy prezent „z duszą”.

Szal SILKADORE to ręcznie malowany na jedwabiu oryginalny upominek nie tylko dla siebie, ale też dla bliskiej osoby: dla mamy, córki, siostry czy przyjaciółki. W związku z tym wymaga on szczególnej oprawy. Dlatego wszystkie nasze jedwabie pakujemy w eleganckie markowe pudełka wewnątrz wyściełane i zabezpieczone bibułką, zaopatrzone w dwujęzyczny bilecik z informacją o marce.  Taki sposób pakowania  potęguje wrażenie niebanalnego prezentu dla wyjątkowej osoby.

Szal mini Czarno-Czerwone Cętki

ze względu na odważne i oryginalne wzornictwo należy do kolekcji Awangarda.

Zastrzeżenia producenta:

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji: należy prać ręcznie w płynie do prania wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Wcześniej nie namaczać. Nie chlorować. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Nie suszyć na słońcu. Prasować jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu (oznaczenie na żelazku: 2 kropki).  Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

, ,