Szal mini Czarno-Białe Łatki

49,75

Szal mini Silkadore jest ręcznie malowany w oparciu o autorską technikę wypracowaną w Milanówku na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.

Produkt wykonany z naturalnego 100% jedwabiu – wysokiej jakości krepy, podwójnie złożony.

Rozmiar ok. 100 x 6 cm.

Wymiary szala ze względu na jego ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 1,5 cm.

Realizacja zamówienia: 5-7 dni.

Udostępnij:

Opis

Szal mini Czarno-Białe Łatki otwiera kolekcję jedwabnych szali Silkadore w jednym z najpopularniejszych trendów modowych w tym roku – wzorów zwierzęcych zwanych ‚animal prints’. Krowie łatki to zdecydowanie wzór na czasie. Klasyczne zestawienie czerni z bielą przełamaliśmy w nim nietypowo, bo żółto-złotymi paskami stanowiącymi eleganckie wykończenie szala. Zawdzięcza on swoją popularność nie tylko modnemu awangardowemu wzornictwu, ale także atrakcyjnej ponadczasowej kolorystyce.

Osoby preferujące klasykę zestawiają ten szal z białą bluzka koszulową, czarną lub białą sukienką czy marynarką, natomiast panie preferujące bardziej awangardowe stylizacje noszą czarno-białe łatki z zupełnie innymi kontrastującymi  kolorami a nawet motywami. Naszym zdaniem jednak najlepiej wyglądają w ubiorze kombinacje nie więcej niż dwóch różnych motywów.

Szal jedwabny mini Silkadore to szal, który można nosić na wiele sposobów i to nie tylko zawiązany pod szyją jak krawat czy gawroszka. Nasze klientki często go noszą jako przepaskę na włosach lub kokardę zbierająca włosy w kucyk lub kok. Najnowsze trendy modowe wskazują bardziej nietypowe zastosowania jedwabnego szalika. Jest on często wiązany na rączce torebki lub motany wokół rączki czy paska torby. Dzięki temu potrafi kompletnie odmienić wygląd torby i całej stylizacji.

Szal Silkadore to ręcznie malowany na jedwabiu oryginalny upominek nie tylko dla siebie, ale też dla bliskiej osoby: dla mamy, córki, siostry czy przyjaciółki.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że to wymaga szczególnej oprawy. Dlatego wszystkie nasze jedwabie pakujemy w eleganckie markowe pudełka wewnątrz wyściełane i zabezpieczone bibułką, zaopatrzone w wysokiej jakości bilecik z informacją o marce również w języku angielskim.  Taki sposób pakowania  potęguje wrażenie  szczególnego i niebanalnego prezentu dla wyjątkowej osoby. Zdarza, że nasi klienci wybierając się za granicę zabierają ze sobą tak zapakowany prezent – „oryginalne rękodzieło z Polski”.

Szal mini Czarno-Białe Łatki należy do kolekcji Awangarda, którą wyróżnia oryginalne i odważne wzornictwo.

Zastrzeżenia producenta:

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji: prać ręcznie w płynie do prania wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Wcześniej nie namaczać. Nie chlorować. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Nie suszyć na słońcu. Prasować jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu (oznaczenie na żelazku: 2 kropki).  Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

Biały, Czarny, Złoty

Opinie (0)

Opinie klientów
 • 0
  0 oceny
 • 1 Gwiazdka
  0%
  2 Gwiazdki
  0%
  3 Gwiazdki
  0%
  4 Gwiazdki
  0%
  5 Gwiazdki
  0%
Opinie

Ciekawi jesteśmy Twojej opinii na temat naszego produktu. Co się szczególnie podoba? Może wzór? Zestawienie kolorów? Malarski charakter? Inne? Wszystkie uwagi uwzględnimy w kolejnych kolekcjach Silkadore. Dziękujemy :)

Zostaw swoją opinię na temat produktu

Zostaw nam swoją opinię na temat “Szal mini Czarno-Białe Łatki”