Jedwabny Szal mini Czarno-Białe Łatki

79.75

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 79.75.

Szal mini Silkadore typu twilly jest ręcznie malowany w oparciu o autorską technikę wypracowaną w Milanówku na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.

Produkt wykonany z naturalnego 100% jedwabiu – wysokiej jakości krepy, podwójnie złożony.

Rozmiar ok. 100 x 6 cm.

Wymiary szala ze względu na jego ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 1,5 cm.

Mini szal pakujemy w eleganckie minimalistyczne pudełko z logo SILKADORE.

Realizacja zamówienia: 2-3 dni robocze.

Udostępnij:

Opis

Szal mini Czarno-Białe Łatki otwiera kolekcję ręcznie malowanych na jedwabiu szali Silkadore typu „twilly”  inspirowanych wzorami zwierzęcymi. Klasyczne zestawienie czerni z bielą przełamaliśmy nietypowo – żółto-złotymi paskami stanowiącymi eleganckie wykończenie szala. Zawdzięcza on swoją popularność nie tylko awangardowemu wzornictwu, ale także atrakcyjnej ponadczasowej kolorystyce.

Osoby preferujące klasykę zestawiają ten szal z białą bluzka koszulową, czarną lub białą sukienką czy marynarką. Natomiast panie preferujące bardziej awangardowe stylizacje noszą czarno-białe łatki z zupełnie innymi kontrastującymi  kolorami, a nawet motywami. Naszym zdaniem jednak najlepiej wyglądają w ubiorze kombinacje nie więcej niż dwóch różnych motywów.

Szal jedwabny mini Silkadore to szaliczek twilly, który można nosić na wiele sposobów i to nie tylko zawiązany pod szyją jak krawat czy gawroszka. Nasze klientki często go noszą jako przepaskę na włosach lub kokardę zbierająca włosy w kucyk lub kok. Oprócz tego szaliczek można np. wiązać na rączce torebki lub motać wokół paska torby. Dzięki temu potrafi on kompletnie odmienić wygląd torby i całej stylizacji.

Szal Silkadore to ręcznie malowany na jedwabiu oryginalny upominek nie tylko dla siebie, ale też dla bliskiej osoby: dla mamy, córki, siostry czy przyjaciółki.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że to wymaga szczególnej oprawy. Dlatego wszystkie nasze jedwabie pakujemy w eleganckie markowe pudełka wewnątrz wyściełane i zabezpieczone bibułką, zaopatrzone w wysokiej jakości bilecik z informacją o marce również w języku angielskim.  Taki sposób pakowania  potęguje wrażenie  szczególnego i niebanalnego prezentu dla wyjątkowej osoby. Zdarza, że nasi klienci wybierając się za granicę zabierają ze sobą tak zapakowany prezent jako „oryginalne i cenione rękodzieło z Polski”.

Szal mini Czarno-Białe Łatki należy do kolekcji Awangarda, którą wyróżnia oryginalne i odważne wzornictwo.

Zastrzeżenia producenta:

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji:

szaliczek należy prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Wcześniej nie namaczać, ani nie chlorować. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Nie suszyć na słońcu. Prasować jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu (oznaczenie na żelazku: 2 kropki).  Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

, ,

Opinie (0)

Opinie klientów
 • 0
  0 oceny
 • 5 Gwiazdki
  0%
  4 Gwiazdki
  0%
  3 Gwiazdki
  0%
  2 Gwiazdki
  0%
  1 Gwiazdka
  0%
Opinie

Ciekawi jesteśmy Twojej opinii na temat naszego produktu. Co się szczególnie podoba? Może wzór? Zestawienie kolorów? Malarski charakter? Inne? Wszystkie uwagi uwzględnimy w kolejnych kolekcjach Silkadore. Dziękujemy :)

Zostaw swoją opinię na temat produktu

Zostaw nam swoją opinię na temat “Jedwabny Szal mini Czarno-Białe Łatki”