Jedwabny Szal mini Granatowe Kropki

79.75

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 79.75.

Szal Silkadore typu „twilly” ręcznie malowany w oparciu o autorską technikę wypracowaną w Milanówku na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.

Produkt wykonany z naturalnego 100% jedwabiu – wysokiej jakości krepy, podwójnie złożony.

Rozmiar ok. 100 x 6 cm.

Wymiary szala ze względu na jego ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 1,5 cm.

Mini szal pakujemy „na prezent” w eleganckie pudełko z logo SILKADORE.

Realizacja zamówienia: 5-6 dni roboczych.

Udostępnij:

Opis

Szal mini Granatowe Kropki – Grochy to ręcznie malowany jedwabny szaliczek typu „Twilly” należący do klasycznej ponadczasowej kolekcji Silkadore. 

Wprowadziliśmy do tego projektu kolor złoty w postaci pasków wieńczących szal, co w efekcie jeszcze bardziej podkreśliło jego elegancję. Dlatego właśnie nasze klientki wybierają ten wzór ze względu na połączenie klasyki detalu z elegancją kolorystyki.

Szal mini Granatowe Kropki wykorzystywany jest w stylizacjach do gładkich sukienek, bluzek czy marynarek w kolorystyce biało-granatowej, a w  bardziej awangardowych i odważnych zestawieniach jest łączony z innymi ubraniami „w kropki”, a nawet „w kwiaty”.

Miniatura jedwabnego szala ma wiele zastosowań.  Jest często wiązana pod szyją, podobnie jak gawroszka czy krawat. Nasze klientki noszą ten mini szal jako przepaska na głowie lub we włosach związanych w kucyk czy upiętych w kok. Szaliczek jest też przyczepiany do plecaka lub torby, owijany wokół paska czy rączki. Takie nietypowe pomysły sprawiają, że niewielki jedwabny dodatek potrafi kompletnie odmienić naszą stylizację, dodając jej wyrafinowanego smaku.

Szal marki Silkadore to ręcznie malowany na jedwabiu unikatowy prezent nie tylko dla siebie, ale też dla bliskiej osoby – dla mamy, siostry, córki czy przyjaciółki.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że to wymaga szczególnej oprawy. Dlatego wszystkie nasze jedwabie pakujemy w eleganckie markowe pudełka wewnątrz wyściełane i zabezpieczone bibułką, zaopatrzone w wysokiej jakości bilecik z informacją o produkcie.  Taki sposób pakowania  potęguje wrażenie  szczególnego i niebanalnego prezentu dla wyjątkowej osoby.

Szal mini Granatowe Kropki

wchodzi w skład kolekcji Klasyka.

Zastrzeżenia producenta:

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji: prać ręcznie w płynie do prania wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Wcześniej nie namaczać. Nie chlorować. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Delikatnie odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Nie suszyć na słońcu. Prasować wilgotny jedwab zgodnie z zaleceniami producenta żelazka (max. temp. 150 stopni C). Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

, ,