Apaszka Jedwabna Zielona Jarzębina 90×90

154.75

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 154.75.

Apaszka ręcznie malowana autorską techniką wypracowaną w Milanówku

Tkanina: 100% jedwab typu krepa

Wzór zaprojektowała: Iwona Wojewoda Jedynak

Wielkość: 90 x 90 cm ( +/- 2 cm ze względu na ręczny proces wytwarzania)

Opakowanie: na prezent – eleganckie pudełko firmowe

Czas realizacji: do 14 dni roboczych.

Kategoria: Tag:

Udostępnij:

Opis

Apaszka Zielona Jarzębina

podobnie jak jej siostrzana wersja – Apaszka Beżowa Jarzębina – należy do asortymentu ręcznie malowanych na jedwabiu klasycznych apaszek SILKADORE. Przedstawia ponadczasowy florystyczny wzór nowocześnie nawiązujący do aktualnych trendów modowych. Wzór liści jarzębiny autorka projektu – Iwona Wojewoda zaprojektowała w kolorach zgaszonej zieleni, brązów i jarzębinowej czerwieni przełamanej niebieskimi elementami. Projekt apaszki wieńczy czerwona bordiura.

Porady stylisty

Chusta jedwabna Zielona Jarzębina jest ciekawym uzupełnieniem szafy kapsułowej osób preferujących ubrania z wysokiej jakości naturalnych i szlachetnych materiałów. To ponadczasowy damski dodatek pasujący do zielonych, brązowych, beżowych bluzek i swetrów. Świetnie wygląda w zestawieniu z klasycznym trenczem i butelkową marynarką.

Przykładowe stylizacje i porady, dotyczące tego, jak nosić i wiązać apaszkę znajdują się w naszym blogowym artykule. Zachęcamy do przeczytania!

Świetny pomysł na prezent

Apaszka Zielona Jarzębina to pomysł na prezent „z duszą” dla siebie lub bliskiej osoby. Luksusowy materiał, oryginalny, ręcznie namalowany wzór i atrakcyjne kolory to argumenty przemawiające za wyjątkowością i unikatowością takiego upominku.  Naszym zdaniem sprawdzi się również w sytuacjach bardziej służbowych. Apaszka ręcznie malowana jest postrzegana jako ciekawy prezent z Polski.

Jak prać i prasować jedwab?

Zalecamy:

  • prać ręcznie w płynie do jedwabiu w niezbyt ciepłej wodzie (ok. temp. 30 st C)
  • płukać kilka razy w wodzie o temp. ok. 30 st. C.
  • prasować żelazkiem jeszcze wilgotny materiał w temp. rekomendowanej przez producenta żelazka (zwykle 2 kropki)
  • więcej o tym, jak prać i prasować, a także jak przechowywać jedwab na naszym blogu

Zastrzeżenia

Ze względu na specyfikę powstawania ręcznie malowanych apaszek i szali, wyrób może minimalnie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu. Ewentualne różnice mogą być też następstwem ustawień parametrów monitora i oświetlenia jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Wzór apaszki jest zastrzeżony, nie wolno kopiować!

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

, , ,