Apaszka jedwabna Szara Flamingi 90×90

137.25

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 137.25.

Ręcznie malowana apaszka w oparciu o autorską technikę wypracowaną w Milanówku. Produkt wykonany z naturalnego jedwabiu – wysokiej jakości krepy.

Rozmiar ok. 90 x 90 cm.

Wymiary apaszki ze względu na jej ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 2 cm.

Realizacja zamówienia: 2-3 dni robocze.

Kategoria:

Udostępnij:

Opis

Apaszka Szara Flamingi jest jedną z bardziej stonowanych apaszek SILKADORE. Flamingi, egzotyczne ptaki o długich szyjach symbolizują piękno, grację, bogactwo i rodzinę. Cała kompozycja utrzymana jest w odcieniach szarości, którą umiejętnie przełamuje żywy kolor niebieskiego oraz różowego. Dodatkowo wielobarwna ramka przykuwa uwagę i stanowi znakomite połączenie ze spokojnym, szarym tłem.

Apaszka Szara Flamingi jest częścią kolekcji  Awangarda. Należą do niej akcesoria wyróżniające się kolorem czy wzorem – takie, których trudno znaleźć w ofertach klasycznych jedwabnych dodatków.

Zastrzeżenia producenta

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu.  Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji

Nie wolno namaczać ani chlorować. Prać ręcznie w płynie do prania wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Nie suszyć na słońcu. Prasować po lewej stronie jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu (oznaczenie na żelazku: 2 kropki).  Ważne, by nie dopuszczać do silnego zabrudzenia.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

, , ,