Szal Jedwabny Fioletowy Kamieniczki 45×170

154.75

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 154.75.

Ręcznie malowany szal w oparciu o autorską technikę wypracowaną w Milanówku.

Produkt wykonany z naturalnego jedwabiu – wysokiej jakości krepy.

Wzór szala został opracowany przez projektantkę i malarkę – Iwonę Wojewodę Jedynak.

Rozmiar ok. 45 x 170 cm.

Wymiary szala ze względu na jego ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 2 cm.

Szal, tak jak wszystkie nasze wyroby, zapakujemy ze szczególną dbałością „na prezent”. 

Realizacja zamówienia: 5-6 dni roboczych.

Kategoria: Tag:

Udostępnij:

Opis

Szal Fioletowy Kamieniczki należy do najnowszej kolekcji dodatków SILKADORE. Pojawiający się na nim wzór oświetlonych okien kamieniczek, tajemniczych postaci wychylających się zza okien, przechadzających się kotów i gwieździstego nocnego nieba sprawiają, że szal jest wyjątkowy. Króluje na nim bogactwo detali, co jest niezwykle trudne do uzyskania ręcznie malując na jedwabiu. Użyta paleta barw zdominowana jest przez odcienie fioletu, granatu, żółci oraz pomarańczy. Ciepłe kolory kamieniczek pięknie kontrastują z ciemnym błękitnym niebem a rozsypane  gwiazdy sprawiają, że klimat  przedstawionej na szalu scenerii jest niemal magiczny.

Prezentowany szal jest świetnym prezentem dla eleganckiej kobiety, która ceni także oryginalność wzorów i żywe kolory. Ze względu na wielobarwność i wyrazistość kolorów szal będzie grał pierwsze skrzypce w każdej stylizacji. Ta jedwabna biżuteria doda charakteru białej koszuli, czy skromnej sukience o stonowanych kolorach.

Szal Fioletowy Kamieniczki

 jest częścią naszej kolekcji produktów Awangarda. Należą do niej wyroby wyróżniające się kolorem czy wzorem, odważne i niespotykane – takie, których nie znajdą Państwo w innych klasycznych ofertach jedwabnych dodatków.

Zastrzeżenia producenta:

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji:

zalecamy prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Wcześniej nie namaczać. Nie wolno szala chlorować. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Nie suszyć na słońcu. Rekomendujemy prasować po lewej stronie jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu (oznaczenie na żelazku: 2 kropki).  Należy dbać o jedwab i nie dopuszczać do silnego zabrudzenia.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

,

Paleta kolorów

, , , ,