gawroszka-chopin-jak-wiązać

Czujemy się zaszczyceni i dumni z tego, że jedwabne dodatki SILKADORE znalazły się wśród najpiękniejszych przedmiotów upamiętniających niezwykłe wydarzenie – XVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, który odbędzie się na jesieni tego roku w Warszawie.

We współpracy z Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina, przygotowaliśmy kolekcję damskich gawroszek i męskich poszetek  CHOPIN 2020, zainspirowanych oficjalnym plakatem konkursowym. Kolorowy wzór apaszki i poszetki został naniesiony na białe tło w sposób świeży i nowoczesny. Wykorzystuje motywy muzyczne takie jak noga czy klapa od fortepianu w kształcie serca. Przywodzi na myśl sielską krainę mazowieckiej wsi z czasów młodości Fryderyka Chopina.

Jedwabne chustki zostały zaprojektowane przez młodą i utalentowaną projektantkę – absolwentkę University of the Arts w Londynie – Maję Koperską, a ręcznie namalowane przez doświadczoną i ogromnie cenioną artystkę – Barbarę Matuszewską-Berg.

Zawsze działaliśmy z pełnym przekonaniem, że jedwab łączy pokolenia. Tak też było i tym razem. Twórcza i energetyczna młodość przeplatała się z wyważonym i bogatym doświadczeniem naszych współpracowników.

Autorami sesji zdjęciowej, zorganizowanej gościnnie w murach Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina,  jest zespół Kwestia Gustu Art pod przewodnictwem Damiana Krawczyka i Michała Wójcika. Na klimatycznych fotografiach gawroszkę SILKADORE z wdziękiem prezentuje przepięknej słowiańskiej urody Klaudia Święciak a Krystian Papuga wciela się w jej szykownego i elegancko noszącego poszetkę partnera. 

Ręcznie malowana na naturalnym jedwabiu Kolekcja dodatków CHOPIN SILKADORE to wyjątkowy i ponadczasowy upominek dla siebie lub bliskiej osoby. Unikatowy prezent z Polski, który ucieszy zagranicznych przyjaciół, znajomych czy ważne osoby, z którymi łączą nas bardziej formalne stosunki.

Te szlachetne i ponadczasowe akcesoria z powodzeniem można nosić nie tylko na specjalne wyjścia takie jak koncert muzyki klasycznej czy spektakl teatralny. Dodatki te podkreślają i przełamują również codzienne stylizacje. Sprawiają, że nawet wtedy czujesz się wyjątkowo.

Kolekcja ręcznie malowanych dodatków CHOPIN 2020 jest już dostępna w sklepie internetowym Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina, w sklepie stacjonarnym Filharmonii Narodowej w Warszawie oraz na naszej stronie w zakładce SKLEP – Kolekcja Chopin.

Serdecznie zapraszamy!

Całemu zespołowi, naszym partnerom i wszystkim współpracownikom bardzo dziękujemy za pełne zaangażowanie, entuzjazm i profesjonalizm w tak niesamowitym i ważnym projekcie.

Jesień coraz bliżej! Trzymamy kciuki za wszystkich pianistów i życzymy im powodzenia!

Niech nasze jedwabne dodatki zawsze im towarzyszą i przynoszą szczęście na wszystkich salach koncertowych świata 🙂

Udostępnij: