Poszetka jedwabna CHOPIN 28×28 czerwona

74.75

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 74.75.

Poszetka z jedwabiu SILKADORE CHOPIN – ręcznie malowana przez milanowskich artystów

Tkanina: 100% jedwab typu krepa

Wzór: Maja Koperska

Opakowanie: pudełko prezentowe z logo SILKADORE

Wielkość: ok. 28x28cm (+/- 2 cm ze względu na specyfikę materiału i ręczne wykonanie)

Realizacja zamówienia: 5-6 dni roboczych

Udostępnij:

Opis

Nowość w asortymencie SILKADORE – poszetka z jedwabiu, która otwiera kolekcję męskich dodatków.

Linia jest poświęcona wybitnemu kompozytorowi muzyki klasycznej – Fryderykowi Chopinowi oraz prestiżowemu międzynarodowemu wydarzeniu propagującemu jego twórczość – Konkursowi Chopinowskiemu.

Wzór tej ręcznie malowanej jedwabnej poszetki przywodzi na myśl oficjalną identyfikację konkursową. Wykorzystuje element klapy fortepianu, ale też przypomina wierzbę symbolizującą kraj pochodzenia artysty – Mazowsze.

Motywy poszetki namalowane na neutralnym jedwabnym tle i zamknięte czerwoną lub zieloną ramką podkreślają nieszablonowy i elegancki charakter tego wyjątkowego dodatku męskiej garderoby.

Poszetka Chopin świetnie wygląda w zestawieniu z białą koszulą i ciemnym – granatowym, stalowym lub szarym garniturem.

Jedwabna poszetka do garnituru SILKADORE CHOPIN

należy do kolekcji ekskluzywnych dodatków męskich. Linię CHOPIN tworzą poszetki i gawroszki z bordiurą w kolorze zielonym i czerwonym. Kolekcja została zaprojektowana przez młodą artystkę – Maję Koperską absolwentkę University of the Arts w Londynie.

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina w Warszawie, największe centrum chopinowskie i właściciel marki CHOPIN zarejestrowanej w Polsce i na świecie, przyznał SILKADORE licencję na używanie tego prestiżowego znaku.

Śladami Chopina w Milanówku

Poszetki SILKADORE CHOPIN są ręcznie malowane przez doświadczonych artystów. Powstają na Mazowszu w Milanówku, ok. 30 km od Żelazowej Woli – miejsca urodzenia wielkiego kompozytora.

Znane są związki Milanówka z artystą. 9 września 1944r. urna z sercem Fryderyka Chopina została ukryta przed zawieruchą wojenną na plebanii kościoła przy ul. Kościuszki.  Serce Chopina znalazło tu schronienie aż do 17 października 1945r.,skąd na powrót zostało zabrane do kościoła świętokrzyskiego w Warszawie.

Z Milanówkiem łączą się też losy wybitnych znawców twórczości Chopina tj. prof. Kazimierz Gierżod, prof. Zbigniew Śliwiński czy prof. Zofia Rabcewiczowa. Więcej szczegółowych informacji na ten temat przekazuje pan Andrzej Pettyn w książce „Śladami Fryderyka Chopina w Milanówku”.

Milanówek leży na szlaku Turystycznym „Mazowsze Fryderyka Chopina” opracowanym przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną.

Poszetka CHOPIN – elegancki upominek

Poszetka SILKADORE CHOPIN – ręcznie malowana na jedwabiu to ciekawy pomysł na niebanalny, a zarazem praktyczny prezent. Taki szlachetny dodatek zachwyci osoby lubiące naturalne, oryginalnie zaprojektowane i eleganckie akcesoria.

Marka CHOPIN, niezmiennie od dziesięcioleci, jest rozpoznawalna na całym świecie symbolizując polskość, piękno i doskonałość.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

,