Gawroszka jedwabna CHOPIN 44×44 czerwona

87.25

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 87.25.

Gawroszka SILKADORE CHOPIN ręcznie malowana przez artystów milanowskich

Materiał: 100%  jedwab, splot krepa

Projekt: Maja Koperska

Opakowanie: prezentowe pudełko z logo SILKADORE

Rozmiar: ok. 44 x 44 cm (+/- 2 cm)

Realizacja zamówienia: 5-6 dni roboczych

Produkt dostępny na zamówienie

Udostępnij:

Opis

Gawroszka jedwabna CHOPIN to wyjątkowy ręcznie malowany na jedwabiu dodatek marki SILKADORE. Został stworzony z okazji XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina w Warszawie, organizowanego przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina.

Oryginalny wzór gawroszki nawiązuje do oficjalnego plakatu konkursowego. Wykorzystuje motywy kojarzone z kompozytorem i jego twórczością tj.: pokrywa czy noga fortepianu, płacząca wierzba symbolizująca Mazowsze i Żelazową Wolę. Kolorowa ramka domyka kompozycję, a białe, neutralne tło nadaje projektowi rys świeżości i nowoczesności.

Kolekcja z jedwabiu SILKADORE CHOPIN

autorstwa Mai Koperskiej, absolwentki University of the Arts London, składa się z mniejszej apaszki – gawroszki oraz męskiej poszetki w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwonej i zielonej.

Wszystkie produkty kolekcji SILKADORE CHOPIN uzyskały licencję Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina w Warszawie.

Fryderyk Chopin a Milanówek

Gawroszka jest ręcznie malowana na naturalnym jedwabiu przez doświadczonych i utalentowanych artystów milanowskich.  Milanówek, będący kolebką i niekwestionowaną stolicą polskiego jedwabnictwa to również miejsce, przez które prowadzi Szlak Chopinowski. W okresie od 9/9/1944 do 17/10/1945 na miejscowej plebanii kościoła Św. Jadwigi znalazła schronienie urna z sercem najwybitniejszego polskiego kompozytora.

 Jedwabna gawroszka CHOPIN – wyjątkowy prezent z Polski!

Apaszka jedwabna SILKADORE CHOPIN to ciekawy pomysł na oryginalny prezent „hand-made” z Polski.

Marka „Chopin” jest doskonale znana na całym świecie. Silnie kojarzona z wysoką jakością, prestiżem, renomą i uznaniem. Jest tożsama nie tylko z postacią największego polskiego pianisty i kompozytora, ale stanowi filar narodowego dziedzictwa kulturowego.

 

Dodatkowe informacje

Kolekcje

,