Poszetka jedwabna biała 28×28 z inicjałami

37.25

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 37.25.

Poszetka jedwabna SILKADORE

Personalizacja – ręcznie malowane inicjały na życzenie

Materiał: w 100% naturalny  jedwab typu krepa

Kolor: Biały

Opakowanie: pudełko prezentowe z logotypem SILKADORE

Rozmiar: ok. 28x28cm (+/- 2 cm, ze względu na specyfikę jedwabiu)

Realizacja zamówienia: 5-6 dni roboczych

Udostępnij:

Opis

Poszetka jedwabna w kolorze białym to zdaniem stylistów niezbędny element męskiej garderoby. Ta niewielka chusteczka z naturalnego i szlachetnego jedwabiu z pewnością podkreśli wyjątkowy charakter ubioru każdego eleganckiego mężczyzny.

Panowie noszą poszetki w górnej kieszonce marynarki zwanej brustaszą. Szczególnie efektownie białe chusteczki prezentują się w zestawieniu z ciemnym garniturem: czarnym, granatowym i stalowym.

Kolekcja jedwabnych poszetek SILKADORE

zawiera nie tylko klasyczne jednokolorowe i gładkie chustki. W asortymencie znajdują się również fantazyjne,  awangardowe i abstrakcyjne wzory kolekcji „KAMIENICZEK” czy linii „CHOPIN” z zieloną i czerwoną bordiurą.

Poszetki te są ręcznie malowane  w tonacji szarej, fioletowej i granatowej z dodatkiem zieleni lub koloru czerwonego. Świetnie pasują i ożywiają stylizacje z udziałem granatowych i stalowych garniturów.

Jak składać jedwabną poszetkę?

Poszetkę można złożyć na kilka sposobów. Najbardziej formalny charakter ma ułożenie, w którym jedynie niewielkiej szerokości dyskretny pasek pozostaje widoczny nad kieszonką garnituru.

Kolorowe chusteczki do garnituru bardzo ciekawie  wyglądają, kiedy zostaną ułożone w tzw. puff. Jest to prawdopodobnie najprostszy i najbardziej efektowny sposób prezentujący jedwabne poszetki.

Więcej szczegółowych informacji, jak nosić, dobierać i składać poszetki prezentujemy w opisie kategorii. Wystarczy rozwinąć tekst klikając „Czytaj więcej”.

Poszetka z jedwabiu – unikatowy prezent

zarówno poszetka biała, jak i kolorowa to świetny pomysł na niebanalny prezent dla mężczyzny. Każda z naszych poszetek jest uszyta z jedwabiu i każda może zawierać inicjały obdarowanej osoby. Prosimy tylko o umieszczenie odpowiedniej adnotacji podczas składania zamówienia.

Jak dbać o jedwabna poszetkę

Jedwab należy prać ręcznie w wodzie o temperaturze ok. 30 stopni C w płynie do prania jedwabiu typu Perwoll.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi prania, prasowania i przechowywania jedwabnej tkaniny. Do każdej poszetki zostanie też dołączona instrukcja postepowania.

 

 

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów