Gawroszka Jedwabna Vintage 55×55

99.75

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99.75.

Gawroszka ręcznie malowana w kolebce polskiego jedwabnictwa – w Milanówku.

Autorka: Alicja Narbutt

Kolekcja: limitowana kolekcja autorska SILKADORE Vintage.

Materiał: z naturalnego 100%  jedwabiu – wysokiej jakości satyny o szlachetnym połysku.

Rozmiar: ok. 55 x 55 cm. (+/- 2 cm).

Opakowanie: gawroszka zapakowana na prezent w eleganckie pudełko.

Realizacja zamówienia: 5-6 dni roboczych.

Udostępnij:

Opis

Gawroszka Jedwabna SILKADORE VINTAGE  to mniejsza apaszka ręcznie malowana przez doświadczoną i cenioną milanowską artystkę  – Alicję Narbutt.

Gawroszka nawiązuje do przeszłości, do polskiego wzornictwa lat 70. Świetnie wpisuje się w silny obecnie trend retro.

Wzór przedstawia  motywy kwiatowe i abstrakcyjne w odcieniach brązu, czekolady, cynamonu, błękitu i beżu.

Styliści polecają tę gawroszkę zestawiać z płaszczem, koszulą, zawiązaną pod szyją, ale również doczepioną do torebki, wplecioną we włosy, zawiązaną na nadgarstku.

Oprócz gawroszki – w ramach kolekcji VINTAGE – Autorka namalowała również Mini Szal SILKADORE Vintage.

Jedwab to świetny pomysł na prezent! 

Z tej gawroszki ucieszy się każdy. Dla osoby dojrzałej – np. żony, mamy czy babci, projekt ten może być miłym wspomnieniem minionych lat. To również atrakcyjny prezent dla osoby młodszej – dla siostry, córki czy przyjaciółki, ubierającej się z duchem czasu i interesującej się modą.

Szlachetność i naturalność tkaniny jedwabnej oraz sposób ręcznego malowania tej niewielkiej apaszki będą stanowić dla obdarowanej dodatkowy atut.

Jedwabna Gawroszka SILKADORE VINTAGE należy do kolekcji Autorska oraz Klasyka , w której umieściliśmy spokojne i eleganckie wzory Silkadore.

Zastrzeżenia producenta:

Kolory gawroszki mogą się nieznacznie różnić od przedstawianych na zdjęciu. Różnice wynikają ze specyfiki procesu ręcznego malowania na jedwabiu. Rozbieżności są też następstwem ustawień monitora lub oświetlenia jedwabiu w trakcie sesji fotograficznej.

Jeśli produkt nie spełni oczekiwań, respektujemy prawo do zwrotu wyrobu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dostarczenia.

Jak dbać o gawroszkę SILKADORE Vintage?

zalecamy prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Płukać w wodzie o podobnej temperaturze. Gawroszki nie należy szarpać ani wykręcać. Odcisnąć lekko i rozłożyć na ręczniku. Nie suszyć na słońcu. Prasować po lewej stronie wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu. Nie należy namaczać gawroszki ani chlorować. Zalecamy nie dopuszczać do silnego zabrudzenia. Więcej na temat tego, jak dbać o jedwab, można przeczytać w artykule na naszym blogu „Jak dbać o jedwab by zachował piękny wygląd”. 

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

,

Paleta kolorów

, , , ,