Gawroszka Czerwona Łąka

62,25

Ręcznie malowana gawroszka w oparciu o autorską technikę wypracowaną w Milanówku. Produkt wykonany z naturalnego jedwabiu – wysokiej jakości satyny.

Wzór gawroszki został opracowany przez projektantkę i malarkę – Iwonę Wojewodę Jedynak.

Rozmiar ok. 55 x 55 cm.

Wymiary gawroszki ze względu na jej ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 2 cm.

Realizacja zamówienia: 5-7 dni.

Kategoria:

Udostępnij:

Opis

Gawroszka Czerwona Łąka, to mniejsza wersja apaszki o tej samej nazwie, ręcznie namalowany dodatek z jedwabiu należący do linii Silkadore. Wzór oddaje charakter kolorowej łąki z nowocześnie namalowanymi kwiatami. Kwiaty pomagają wyrazić uczucia, ich mową można przekazać więcej  – nic nie mówiąc. Cała kompozycja podkreśla piękno i intensywność występujących w naturze barw, gdzie przewaga czerwonego i żółtego została umiejętnie przełamana motywami zieleni. Charakter rękodzieła podkreśla namalowana ramka w kolorze nasyconej czerwieni.

Prezentowany wyrób to dobry pomysł na prezent dla pań lubiących malarskie wzornictwo o żywych intensywnych kolorach. Zdaniem naszych stylistów doda uroku ulubionej białej koszulowej bluzce, eleganckiej sukience czy marynarce.

Gawroszka Czerwona Łąka zalicza się do kolekcji Klasyka,  do której należą produkty wyróżniające się pod względem wzoru lub zastosowanej przez projektantów Silkadore palety barw.

Zastrzeżenia producenta:

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji: prać ręcznie w płynie do prania wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Prasować po lewej stronie jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu (oznaczenie na żelazku: 2 kropki). Nie namaczać. Nie chlorować. Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia. Nie suszyć na słońcu.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

Czerwony, Pomarańczowy, Różowy, Żółty

Opinie (0)

Opinie klientów
 • 0
  0 oceny
 • 1 Gwiazdka
  0%
  2 Gwiazdki
  0%
  3 Gwiazdki
  0%
  4 Gwiazdki
  0%
  5 Gwiazdki
  0%
Opinie

Ciekawi jesteśmy Twojej opinii na temat naszego produktu. Co się szczególnie podoba? Może wzór? Zestawienie kolorów? Malarski charakter? Inne? Wszystkie uwagi uwzględnimy w kolejnych kolekcjach Silkadore. Dziękujemy :)

Zostaw swoją opinię na temat produktu

Zostaw nam swoją opinię na temat “Gawroszka Czerwona Łąka”