jak ładnie zawiązać apaszkę na szyi

Oferta jedwabnych apaszek Silkadore została wzbogacona o wyjątkową kolekcję dedykowaną minimalistkom!

To ręcznie malowane na naturalnym jedwabiu dwukolorowe chusty o nazwie „Labirynt”. Są dostępne w 3 zestawach kolorystycznych: szaro-grafitowej, biało-grafitowej oraz grafitowo-beżowej.

Nową linię produktową stanowią zarówno apaszki w standardowym rozmiarze 90x90cm, jak i mniejsze mini gawroszki wielkości 44x44cm. Dodatki te z powodzeniem można nosić na szyi, na nadgarstku oraz zawiązane we włosach: na kucyku lub koku. Świetnie się prezentują jako pasek do spodni lub przywiązane do torebki czy plecaka. Możliwości jest naprawdę wiele.

Chusty te należą do linii MINIMALIST stworzonej z myślą o paniach, które preferują spokojne klasyczne zestawienia kolorystyczne dopasowane do typu urody i prowadzonego stylu życia. Nie bez znaczenia jest fakt, że osoby te są często zwolenniczkami naturalnych tkanin oraz produktów wysokiej jakości wytwarzanych w Polsce. Doceniają nowoczesne wzornictwo, dobre rzemiosło i lokalne manufaktury.

Do współpracy nad kolekcją zaprosiliśmy cenioną i popularną stylistką – Martę Gałkę, kreatorkę wizerunku, autorkę bloga osobistastylistka.pl, propagatorkę mody zrównoważonej i garderoby kapsułowej.

Marta Gałka – stylistka i kreatorka wizerunku –

Pani Marta zajmuje się doradztwem w kwestii ubioru osobom publicznym, ale też Polkom, które przywiązują dużą wagę do odpowiedniego wyglądu. Jest w stanie podpowiedzieć, jakie kolory i fasony ubrań będą optymalne dla danej sylwetki czy typu urody.

Założeniem stylistycznym Kolekcji „Minimalist” był zestaw neutralnych barw dostosowany do wszystkich typów kolorystycznych: Wiosny, Zimy, Jesieni i Lata.

Wzory gawroszek i apaszek linii Minimalist są stonowane. Subtelnie dopełniają minimalistyczne stylizacje w bieli, szarości, beżu i graficie.

Autorką projektu jest młoda i utalentowana – Anita Pisarek, studentka wzornictwa o specjalności Architektura Ubioru na Politechnice Łódzkiej.

apaszki jedwab silkadore projekt anita pisarek
Anita Pisarek – projektantka kolekcji Labirynt Silkadore
Fot. Milena Stano

„Odkąd pamiętam byłam nastawiona na to, że w życiu będę się zajmowała projektowaniem. Jako młody twórca mam głowę otwartą na różne style projektowania. Jednak najbliższe są mi nowoczesne formy, które najlepiej wyrażają moją ekspresję. Chętnie wspieram rzemiosło i polską produkcję. Tworzenie projektu apaszek było wyzwaniem, które uwielbiam, bo pozwala mi się rozwijać”

Apaszki i gawroszki „Labirynt” Silkadore autorstwa Anity Pisarek we współpracy z Martą Gałką już wkrótce w naszym sklepie internetowym www.silkadore.com.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij: