poszetka do garnituru prezent VIP

Unikalne jedwabne dodatki jako prezenty firmowe podkreślą wyjątkowość Twojej firmy

W świecie biznesu szukamy coraz bardziej oryginalnych i wartościowych prezentów dla pracowników i klientów. Jeśli chcesz wyróżnić się spośród konkurencji i zapewnić swojej firmie ekskluzywny akcent, ręcznie malowane jedwabne dodatki są doskonałym wyborem jako upominki firmowe najwyższej jakości.

Nasza firma, specjalizująca się w produkcji apaszek, gawroszek i poszetek, oferuje niepowtarzalne i eleganckie akcesoria, które z pewnością zrobią wrażenie na Twoich współpracownikach i klientach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Silkadore dla firm.

Tradycja i doświadczenie w tworzeniu jedwabnych dodatków

Od początku istnienia – od 2018r.  utrwalamy blisko 100 letnią tradycję produkcji akcesoriów jedwabnych w polskiej stolicy jedwabiu, Milanówku. Nasze dziedzictwo i pasja  do tworzenia wysokiej jakości produktów przekładają się na niezrównaną jakość i oryginalność naszych apaszek, gawroszek i poszetek.

centralna doświadczalna stacja jedwabnicza w Milanówku przy ulicy Piasta założona w 1924 roku

Apaszki ręcznie malowane przez doświadczone artystki

Nasi artyści mają wieloletnie doświadczenie w ręcznym malowaniu na jedwabiu. Każda chusta jest starannie ozdobiona pięknymi wzorami, które emanują indywidualnością i wyrafinowaniem. Dzięki temu, możemy stworzyć spersonalizowane wzory, które idealnie odzwierciedlą charakter Twojej firmy.

Jedwab naturalny gwarancją luksusowego upominku

Tkanina, którą wykorzystujemy, to 100% jedwab naturalny. Dzięki temu nasze jedwabne dodatki są miękkie w dotyku, lśniące i przepięknie się prezentują. To materiał, który symbolizuje luksus i elegancję, co sprawia, że nasze produkty są idealne dla wymagających klientów.

Zwracamy uwagę na właściwą pielęgnację dodatków z jedwabiu. Aby móc się cieszyć jego delikatnością i trwałością jak najdłużej, podpowiadamy jak dbać o prezenty z jedwabiu.

Personalizowane prezenty firmowe dla indywidualnego przekazu

Wierzymy w moc personalizacji. Dlatego oferujemy możliwość stworzenia indywidualnych  wzorów na zamówienie, które odzwierciedlą unikalność Twojej firmy. Możemy wkomponować logo, inicjały, kolory firmowe lub specjalne motywy, które pomogą utrwalić relacje między Twoją firmą a jej odbiorcami.

Dzięki temu Twój prezent nabierze jeszcze większej wartości emocjonalnej i stanie się pamiątką na długie lata. Zobacz przykładowe projekty, które mieliśmy przyjemność zrealizować dla naszych partnerów.

Eleganckie opakowanie prezentowe

Każda nasza apaszka, gawroszka i poszetka jest starannie zapakowana w piękne pudełko prezentowe. Chcemy, aby Twój prezent firmowy odzwierciedlał ekskluzywność i dbałość o detale, podkreślając tym samym znaczenie obdarowywanej osoby.

Kolor opakowania będzie nawiązywał do oficjalnej identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Natomiast na wieczku pudełka umieścimy logotyp według ustalonego i zaakceptowanego projektu nadruku czy tłoczenia.

Satysfakcja klientów mówi sama za siebie

Zadowoleni klienci to najlepsza reklama. Na naszej stronie internetowej prezentujemy przykładowe referencje otrzymane od współpracujących z nami firm. Zadowoleni z naszych produktów i usług klienci to dowód na wysoką jakość naszych jedwabnych dodatków i profesjonalizm, którym się wyróżniamy.

poszetki męskie do garnituru

Podkreśl indywidualność Twojej firmy z pomocą naszych jedwabnych dodatków

Jeśli szukasz unikalnego prezentu firmowego dla swoich pracowników lub klientów, nasze ręcznie malowane jedwabne apaszki, gawroszki i poszetki są idealnym wyborem. Wyraź swoją wdzięczność, wyróżnij się i podkreśl indywidualność Twojej firmy dzięki naszym ekskluzywnym produktom.

Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje potrzeby i stworzyć spersonalizowane rozwiązanie, które przekracza oczekiwania. Daj swojej marce i relacjom niezwykły akcent, który pozostanie w pamięci na zawsze.

Zobacz ofertę gotowych produktów w naszym sklepie lub skontaktuj się z nami w celu omówienia indywidualnego zamówienia dla Twojej firmy.

Napisz do nas: info@silkadore.com lub zadzwoń: 601 072 430.

Odkryj naszą kolekcję jedwabnych dodatków. Skontaktuj się z nami już dziś, aby stworzyć spersonalizowany prezent dla Twojej firmy.

elegancka i ponadczasowa apaszka
Udostępnij: