Apaszka Jedwabna Silkadore Malachit

124.75149.75

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 124.75.

Apaszka ręcznie malowana w oparciu o technikę opracowaną w kolebce polskiego jedwabnictwa – w Milanówku.

Materiał : 100% naturalny jedwab. Splot do wyboru: połyskująca satyna (ok. 70x70cm) lub matowa krepa (ok. 90x90cm).

Projektantka: Karolina Sato – Karolinko.

Wielkość apaszek: 70×70 cm lub 90×90 cm  (możliwe są lekkie odchylenia +/- 2 cm w wyniku procesu ręcznego wykonania i specyfiki materiału).

Opakowanie: firmowe pudełko z logo SILKADORE.

Realizacja zamówienia:

  • chusta w rozmiarze 90x90cm (krepa): 5-6 dni roboczych.
  • chusta wielkości 70x70cm (satyna): 5-6 dni roboczych.

 

SKU: brak Kategoria: Tagi: ,

Udostępnij:

Opis

Apaszka jedwabna Silkadore Malachit

 To część kolekcji Wiktoriańskie Róże. Apaszka w wydaniu zielonym jak ceniony w jubilerstwie malachit podkreśla misterne zdobienia tego wzoru. Zupełnie jak w starożytności, średniowieczu i klasycyzmie, kiedy charakterystyczną zieleń malachitu wykorzystywano do zdobienia insygniów monarszych, ksiąg i relikwiarzy. Malachitowa zieleń tak samo dziś odnajduje się we współczesnych eleganckich stylizacjach. Sprawdzi się u kobiet lubiących wyrafinowany, wyrazisty i zdecydowany styl.

Kolekcja Wiktoriańskie Róże

 Zaprojektowana przez Karolinę Sato, artystkę tworzącą od 18 lat w Tokio. Projektantka z sukcesem połączyła delikatność jedwabiu z pięknem, siłą i dostojnością róż. W projekcie daje się dostrzec wpływ japońskich fascynacji autorki.

Kolekcja Wiktoriańskie Róże Silkadore obejmuje dekoracyjny szmaragdowy Malachit, a także płomienie burgundowy Rubin oraz królewsko granatowy Szafir.

Oryginalny prezent

Jedwabne apaszki ręcznie malowane Silkadore Malachit z kolekcji Wiktoriańskie Róże to znakomity upominek dla kobiet ceniących naturę, spokój i harmonię. Sprawdzi się jako prezent dla mamy, żony, siostry, przyjaciółki oraz dla siebie! Wyraź swoją miłość, podziw i szacunek do wyjątkowej kobiety poprzez oryginalny upominek. Każda apaszka Silkadore jest zapakowana w eleganckie pudełko jako gotowy prezent.

Opinie Klientów o produktach Silkadore:

„Apaszki Silkadore to bardzo ciekawa propozycja zakupu dla siebie, a przede wszystkim jako unikalny prezent, prawdziwe rękodzieło tak trudne do znalezienia w czasach sztampy i masowości. Polecam każdemu, kto chce podarować coś unikalnego, indywidualnego. To jak obraz na zamówienie, lecz lepiej, bo jednak produkt użytkowy (…).”  ( Małgorzata, Google, 2021 r.)

Jak dbać o jedwab? 

Wszystkie wzory chust SILKADORE są objęte prawem autorskim. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

,

Paleta kolorów

, , , , ,