Szal Jedwabny Szary Kamieniczki 45×170

154.75

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 154.75.

Ręcznie malowany szal w oparciu o autorską technikę wypracowaną w Milanówku.

Produkt wykonany z naturalnego 100% jedwabiu – wysokiej jakości krepy.

Wzór szala opracowała projektantka i malarka – Iwona Wojewoda Jedynak.

Rozmiar ok. 45 x 170 cm.

Wymiary szala ze względu na jego ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 2 cm.

Szal zostanie przez nas starannie zapakowany „na prezent”.

Realizacja zamówienia: 5-6 dni roboczych. 

Kategoria: Tag:

Udostępnij:

Opis

Szal Szary Kamieniczki jest częścią kolekcji szali specjalnie zaprojektowanych dla marki SILKADORE. Świetliste okna kamieniczek, głębia nocnego nieba, detale takie jak przechadzający się po ulicach kot czy pies oraz kryjące się w oknach ludzkie postacie dodają szalowi magicznego charakteru. Cała kompozycja to idealnie wyważone odcienie szarości przeplatane intensywnością turkusu oraz żółtymi akcentami. Całość pięknie dopełniona jest nasyconą barwą granatu,  która stanowi swoistą ramę tego jedwabnego dzieła.

Nasi styliści proponują zestawienie szala z białą koszulową bluzką lub minimalistyczną sukienką. Szal jest świetną propozycją na prezent dla bliskiej osoby. Ucieszy on panie stawiające na modę i oryginalność w każdym wieku. Ręczne wykonanie produktu będzie stanowiło o prawdziwej wyjątkowości prezentu.

Szal Szary Kamieniczki należy do kolekcji Awangarda. Zaliczają się do niej produkty wyróżniające się kolorem lub wzorem, produkty odważne i niespotykane.

Zastrzeżenia producenta:

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji: prać ręcznie w płynie do prania wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Wcześniej nie namaczać. Nie chlorować. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Nie suszyć na słońcu. Prasować po lewej stronie jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu (oznaczenie na żelazku: 2 kropki).  Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

,

Paleta kolorów

, , ,