Apaszka Zielona Parasolki

112,25

Apaszka ręcznie malowana autorską techniką wypracowaną w Milanówku.

Produkt wykonany z naturalnego 100% jedwabiu – wysokiej jakości krepy.

Wzór apaszki opracowała projektantka i malarka – Iwona Wojewoda Jedynak.

Rozmiar ok. 90 x 90 cm.

Wymiary apaszki ze względu na jej ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 2 cm.

Ze względu na czasochłonny proces ręcznego malowania – realizacja zamówienia: 7-10 dni roboczych.

Kategoria:

Udostępnij:

Opis

Apaszka Zielona Parasolki stanowi część kolekcji dodatków jedwabnych zaprojektowanych dla marki SILKADORE. Dominującymi kolorami występującymi we wzorze produktu są zielony, turkusowy i czarny. Poprzez odpowiednie użycie linii przypominających parasolki czarno-białe koła dodają kompozycji ruchu i dynamiki. Nowoczesna grafika w połączeniu z odważną, tak rzadko spotykaną w ręcznym malowaniu na jedwabiu kolorystyką, to cechy charakterystyczne naszej marki.

Prezentowana apaszka jest świetnym wyborem dla eleganckiej kobiety lubiącej nowoczesne i oryginalne dodatki. Jest to ciekawa propozycja nie tylko na spotkanie biznesowe ale także uroczystości rodzinne czy wyjścia z przyjaciółmi. Pasuje do białej bluzki, czarnej lub szarej marynarki czy jednolitej sukienki.

Apaszka Zielona Parasolki

należy do kolekcji Awangarda, która zawiera w sobie produkty zaskakujące i nietypowe pod względem wzoru lub zastosowanej palety barw.

Zastrzeżenia producenta

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji

prać ręcznie w płynie do prania wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Prasować po lewej stronie jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu (oznaczenie na żelazku: 2 kropki). Nie namaczać. Nie chlorować. Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia. Nie suszyć na słońcu.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

Czarny, Fuksja, Różowy, Turkusowy, Zielony