Apaszka jedwabna Zielona Parasolki 90×90

149.75

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 149.75.

Apaszka ręcznie malowana autorską techniką wypracowaną w Milanówku.

Produkt wykonany z naturalnego 100% jedwabiu – wysokiej jakości krepy.

Wzór apaszki opracowała projektantka i malarka – Iwona Wojewoda Jedynak.

Rozmiar ok. 90 x 90 cm.

Wymiary apaszki ze względu na jej ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 2 cm.

Ze względu na czasochłonny proces ręcznego malowania – realizacja zamówienia: 5-6 dni roboczych (po 10/8/23).

Brak w magazynie

Kategoria:

Udostępnij:

Opis

Apaszka Zielona Parasolki stanowi część kolekcji dodatków jedwabnych zaprojektowanych dla marki SILKADORE. Dominującymi kolorami występującymi we wzorze produktu są zielony, turkusowy i czarny. Poprzez odpowiednie użycie linii przypominających parasolki czarno-białe koła dodają kompozycji ruchu i dynamiki. Nowoczesna grafika w połączeniu z odważną, tak rzadko spotykaną w ręcznym malowaniu na jedwabiu kolorystyką, to cechy charakterystyczne naszej marki.

Prezentowana apaszka jest świetnym wyborem dla eleganckiej kobiety lubiącej nowoczesne i oryginalne dodatki. Jest to ciekawa propozycja nie tylko na spotkanie biznesowe ale także uroczystości rodzinne czy wyjścia z przyjaciółmi. Pasuje do białej bluzki, czarnej lub szarej marynarki czy jednolitej sukienki.

Apaszka Zielona Parasolki

należy do kolekcji Awangarda, która zawiera w sobie produkty zaskakujące i nietypowe pod względem wzoru lub zastosowanej palety barw.

Zastrzeżenia producenta

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji

prać ręcznie w płynie do prania wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Prasować po lewej stronie jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu (oznaczenie na żelazku: 2 kropki). Nie namaczać. Nie chlorować. Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia. Nie suszyć na słońcu.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

, , , ,