Apaszka Motyle Szachownica

112,25

Ręcznie malowana apaszka w oparciu o autorską technikę wypracowaną w Milanówku. Produkt wykonany z naturalnego jedwabiu – wysokiej jakości krepy.

Wzór apaszki został opracowany przez projektantkę i malarkę – Iwonę Wojewodę Jedynak.

Rozmiar ok. 90 x 90 cm.

Wymiary apaszki ze względu na jej ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 2 cm.

Realizacja zamówienia: 5-7 dni.

Kategoria:

Udostępnij:

Opis

Apaszka Motyle Szachownica to apaszka z kolekcji galanterii jedwabnej SILKADORE ukazująca różnorodny, barwny i żywy świat motyli. Oryginalny sposób przedstawienia symbolu motyla i połączenie go z elementami geometrycznymi jest niezwykle nowatorskie. W palecie barw przeważają kolory fioletowe i różne odcienie pomarańczowego z elementami zieleni i błękitów. Kompozycję domyka ramka w kolorze amarantowym. Nasycone barwy, fotograficzna ostrość obrazu tak rzadko spotykane w przemyśle ręcznego malowania na jedwabiu pokazują prawdziwy kunszt pracy malarskiej jaka została wykonana nad tym modelem.

Prezentowaną apaszkę chętnie zakładają panie ceniące w ubiorze nowoczesną klasykę, ale też przywiązujące wagę do tego co aktualnie jest modne. Pasuje do białej bluzki, jeansów i jednolitej stonowanej sukienki. To rękodzieło może być wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby ale także i dla samej siebie.

Apaszka Motyle Szachownica należy do naszej kolekcji Klasyka, w której dominują desenie kwiatowe oraz delikatna paleta kolorów.

Zastrzeżenia producenta:

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji: prać ręcznie w płynie do prania wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Prasować po lewej stronie jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu (oznaczenie na żelazku: 2 kropki). Nie namaczać. Nie chlorować. Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia. Nie suszyć na słońcu.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

Fioletowy, Pomarańczowy, Zielony

Opinie (0)

Opinie klientów
 • 0
  0 oceny
 • 1 Gwiazdka
  0%
  2 Gwiazdki
  0%
  3 Gwiazdki
  0%
  4 Gwiazdki
  0%
  5 Gwiazdki
  0%
Opinie

Ciekawi jesteśmy Twojej opinii na temat naszego produktu. Co się szczególnie podoba? Może wzór? Zestawienie kolorów? Malarski charakter? Inne? Wszystkie uwagi uwzględnimy w kolejnych kolekcjach Silkadore. Dziękujemy :)

Zostaw swoją opinię na temat produktu

Zostaw nam swoją opinię na temat “Apaszka Motyle Szachownica”