Apaszka jedwabna Motyle Szachownica 90×90

149.75

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 149.75.

Ręcznie malowana apaszka w oparciu o autorską technikę wypracowaną w Milanówku.

Produkt wykonany z naturalnego 100% jedwabiu – wysokiej jakości krepy.

Wzór apaszki został opracowany przez projektantkę i malarkę – Iwonę Wojewodę

Rozmiar ok. 90 x 90 cm.

Wymiary apaszki ze względu na jej ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 2 cm.

Apaszka zostanie przez nas starannie zapakowana „na prezent”.

Realizacja zamówienia: 5-6 dni roboczych.

Kategoria: Tag:

Udostępnij:

Opis

Apaszka Motyle Szachownica to apaszka z kolekcji galanterii jedwabnej SILKADORE ukazująca różnorodny, barwny i żywy świat motyli. Oryginalny sposób przedstawienia symbolu motyla i połączenie go z elementami geometrycznymi jest niezwykle nowatorskie. W palecie barw przeważają kolory fioletowe i różne odcienie pomarańczowego z elementami zieleni i błękitów. Kompozycję domyka ramka w kolorze amarantowym. Nasycone barwy, fotograficzna ostrość obrazu tak rzadko spotykane w procesie ręcznego malowania na jedwabiu pokazują prawdziwy kunszt pracy malarskiej jaka została wykonana nad tym modelem.

Prezentowaną apaszkę chętnie zakładają panie ceniące w ubiorze nowoczesną klasykę, ale też przywiązujące wagę do tego co aktualnie jest modne. Pasuje do białej bluzki, jeansów i jednolitej stonowanej sukienki. To rękodzieło może być wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby ale także i dla samej siebie.

Apaszka w Motyle na „Szachownicy” należy do naszej kolekcji Klasyka, w której dominują desenie kwiatowe oraz delikatna paleta kolorów.

Zastrzeżenia producenta:

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji: prać ręcznie w płynie do prania wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Prasować po lewej stronie jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu (oznaczenie na żelazku: 2 kropki). Nie namaczać. Nie chlorować. Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia. Nie suszyć na słońcu.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

, ,