Gawroszka Jedwabna Żółta Parasolki 55×55

112.25

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 112.25.

Gawroszka ręcznie malowana  w oparciu o autorską technikę wypracowaną w Milanówku.

Produkt wykonany z naturalnego 100%  jedwabiu – wysokiej jakości satyny.

Wzór opracowała projektantka i malarka – Iwona Wojewoda Jedynak.

Rozmiar ok. 55 x 55 cm.

Wymiary gawroszki ze względu na jej ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 2 cm.

Termin realizacji: gawroszka wyprzedana.

 

Brak w magazynie

Udostępnij:

Opis

Gawroszka Żółta Parasolki należy do najnowszej kolekcji dodatków jedwabnych SILKADORE. W oparciu o modne w tym sezonie kontrasty żółtego z szarym oraz czarnego z białym zaprojektowaliśmy wzór gawroszki, którego motywem przewodnim są wirujące koła, przypominające parasolki. Dynamika oraz kunszt pracy malarskiej jaka została wykonana nad tym modelem była kluczem do udanego połączenie dwóch, tak skrajnych elementów jakimi są nowoczesne wzornictwo i ręczne malarstwo na jedwabiu.

Dzięki swojej pogodnej palecie gawroszka ożywi każdą stylizację. Jest świetnym dopełnieniem białej koszulowej bluzki, czarnej lub szarej marynarki czy jednolitej sukienki. Z takiego dodatku ucieszy się elegancka i nowoczesna kobieta, która chętnie założy go na spotkanie z rodziną, przyjaciółmi oraz podkreśli nim swoją osobowość w stroju formalnym.

Gawroszka Żółta Parasolki

należy do kolekcji Awangarda. Znajdą w niej Państwo produkty o niepowtarzalnym deseniu i odważnej kolorystyce.

Zastrzeżenia producenta:

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji:

prać ręcznie w płynie do prania wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Prasować po lewej stronie jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu (oznaczenie na żelazku: 2 kropki). Nie namaczać. Nie chlorować. Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia. Nie suszyć na słońcu.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

, , ,