Gawroszka Niebieska Parasolki

62,25

Ręcznie malowana gawroszka w oparciu o autorską technikę wypracowaną w Milanówku.

Produkt wykonany z naturalnego jedwabiu – wysokiej jakości satyny.

Wzór gawroszki został opracowany przez projektantkę i malarkę – Iwonę Wojewodę Jedynak.

Rozmiar ok. 55 x 55 cm.

Wymiary gawroszki ze względu na jej ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 2 cm.

Gawroszkę zapakujemy „na prezent” w eleganckie pudełko Silkadore.

Realizacja zamówienia ze względu na czasochłonny proces ręcznego malowania: 7-10 dni roboczych.

Kategoria:

Udostępnij:

Opis

Gawroszka Niebieska Parasolki to element asortymentu jedwabnych dodatków SILKADORE. Wzór gawroszki bazuje na odcieniach zielonego, turkusowego i czarnego. Czarno-białe detale w kształcie kół przywodzą na myśl wirujące parasolki podkreślając wrażenie ruchu i dynamiki. Dzięki wykorzystaniu dokładnej linii detalu uzyskano efekt nowoczesnej grafiki, co jest szczególnym wyzwaniem przy ręcznym malowaniu na jedwabiu. Cała kompozycja jest potwierdzeniem prawdziwego kunsztu, ogromnej precyzyjności i najwyższej jakości jedwabiu, które są wymagane przy nowoczesnym wzornictwie.

Nasz produkt stanowi miłą w dotyku alternatywę dla biżuterii. Zawiązana pod szyją świetnie się sprawdza w zestawieniu z białą klasyczna koszulą, jednolitą marynarką czy sukienką. Ponadto barwna kolorystyka gawroszki przełamie i ożywi każdą stylizację.

Gawroszka Niebieska Parasolki jest jednym z produktów należących do kolekcji Awangarda. Znajdują się w niej produkty wyróżniające się kolorem i niepowtarzalnym wzorem.

Zastrzeżenia producenta:

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji: prać ręcznie w płynie do prania wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Prasować po lewej stronie jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu (oznaczenie na żelazku: 2 kropki). Nie namaczać. Nie chlorować. Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia. Nie suszyć na słońcu.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

Czarny, Fuksja, Niebieski, Różowy, Turkusowy