Gawroszka jedwabna Niebieska Parasolki 55×55

99.75

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99.75.

Ręcznie malowana gawroszka w oparciu o autorską technikę wypracowaną w Milanówku.

Produkt wykonany z naturalnego jedwabiu – wysokiej jakości satyny.

Wzór gawroszki został opracowany przez projektantkę i malarkę – Iwonę Wojewodę Jedynak.

Rozmiar ok. 55 x 55 cm.

Wymiary gawroszki ze względu na jej ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 2 cm.

Gawroszkę zapakujemy „na prezent” w eleganckie pudełko Silkadore.

Realizacja zamówienia ze względu na czasochłonny proces ręcznego malowania: 6-7 dni roboczych.

Kategoria:

Udostępnij:

Opis

Gawroszka Niebieska Parasolki to element asortymentu jedwabnych dodatków SILKADORE. Wzór gawroszki bazuje na odcieniach zielonego, turkusowego i czarnego. Czarno-białe detale w kształcie kół przywodzą na myśl wirujące parasolki podkreślając wrażenie ruchu i dynamiki. Dzięki wykorzystaniu dokładnej linii detalu uzyskano efekt nowoczesnej grafiki, co jest szczególnym wyzwaniem przy ręcznym malowaniu na jedwabiu. Cała kompozycja jest potwierdzeniem prawdziwego kunsztu, ogromnej precyzyjności i najwyższej jakości jedwabiu, które są wymagane przy nowoczesnym wzornictwie.

Nasz produkt stanowi miłą w dotyku alternatywę dla biżuterii. Zawiązana pod szyją świetnie się sprawdza w zestawieniu z białą klasyczna koszulą, jednolitą marynarką czy sukienką. Ponadto barwna kolorystyka gawroszki przełamie i ożywi każdą stylizację.

Gawroszka Niebieska Parasolki jest jednym z produktów należących do kolekcji Awangarda. Znajdują się w niej produkty wyróżniające się kolorem i niepowtarzalnym wzorem.

Zastrzeżenia producenta:

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji: prać ręcznie w płynie do prania wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Prasować po lewej stronie jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu (oznaczenie na żelazku: 2 kropki). Nie namaczać. Nie chlorować. Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia. Nie suszyć na słońcu.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

, , , ,