Gawroszka Fioletowa Motyle

62,25

Ręcznie malowana gawroszka w oparciu o autorską technikę wypracowaną w Milanówku. Produkt wykonany z naturalnego jedwabiu – wysokiej jakości satyny.

Wzór gawroszki został opracowany przez projektantkę i malarkę – Iwonę Wojewodę Jedynak.

Rozmiar ok. 55 x 55 cm.

Wymiary gawroszki ze względu na jej ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 2 cm.

Realizacja zamówienia: 5-7 dni.

Kategoria:

Udostępnij:

Opis

Gawroszka Fioletowa Motyle jest częścią galanterii jedwabnej SILKADORE. Charakteryzuje się spokojną, pastelową kolorystyką, która idealnie odzwierciedla lekkość i zwiewność przedstawianych motyli, będących symbolem szczęścia, natchnienia i piękna.  Króluje tu kolor fioletowy z elementami granatowego i łososiowego, które ożywiają tę kompozycję. Całość zamyka ciemnofioletowa ramka o prawdziwie artystycznym malarskim charakterze.

Prezentowana gawroszka jest idealnym prezentem dla mamy, babci i przyjaciółki. To niezwykle dyskretna biżuteria i idealny dodatek do sukienki, marynarki czy koszulowej bluzki, który nada stylizacji wyjątkowego charakteru.

Gawroszka Fioletowa Motyle stanowi część naszej kolekcji Klasyka, którą wyróżniają desenie kwiatowe oraz delikatna paleta kolorów.

Zastrzeżenia producenta:

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji: prać ręcznie w płynie do prania wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Prasować po lewej stronie jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu (oznaczenie na żelazku: 2 kropki). Nie namaczać. Nie chlorować. Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia. Nie suszyć na słońcu.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

Fioletowy, Granatowy, Łososiowy, Szary

Opinie (0)

Opinie klientów
 • 0
  0 oceny
 • 1 Gwiazdka
  0%
  2 Gwiazdki
  0%
  3 Gwiazdki
  0%
  4 Gwiazdki
  0%
  5 Gwiazdki
  0%
Opinie

Ciekawi jesteśmy Twojej opinii na temat naszego produktu. Co się szczególnie podoba? Może wzór? Zestawienie kolorów? Malarski charakter? Inne? Wszystkie uwagi uwzględnimy w kolejnych kolekcjach Silkadore. Dziękujemy :)

Zostaw swoją opinię na temat produktu

Zostaw nam swoją opinię na temat “Gawroszka Fioletowa Motyle”