Apaszka Jedwabna Żółta Flamingi 90×90

149.75

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 149.75.

Ręcznie malowana apaszka w oparciu o autorską technikę wypracowaną w Milanówku. Produkt wykonany z naturalnego jedwabiu – wysokiej jakości krepy.

Wzór apaszki został opracowany przez projektantkę i malarkę – Iwonę Wojewodę Jedynak.

Rozmiar ok. 90 x 90 cm.

Wymiary apaszki ze względu na jej ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 2 cm.

Realizacja zamówienia: 6-7 dni roboczych

Kategoria:

Udostępnij:

Opis

Apaszka Żółta Flamingi pochodzi z najnowszej serii apaszek jedwabnych SILKADORE. Ceni się ją za rzadko spotykaną wśród ręcznie malowanych apaszek intensywność kolorów i odważne wzornictwo. Dominujące barwy we wzorze to żółty, niebieski i różowy. Te piękne egzotyczne ptaki na stałe wkomponowały się w dzisiejsze wzornictwo wprowadzając wakacyjną lekkość i odrobinę humoru.  Na uwagę zasługuje z pewnością wielobarwna malarska ramka, która w  ciekawy i harmonijny sposób dopełnia całość rękodzieła.

Prezentowany produkt ucieszy bliską osobę preferującą nowoczesne i barwne wzornictwo: córkę, siostrę czy przyjaciółkę. Apaszka świetnie się sprawdzi jako dodatek do ubrań w stonowanych kolorach, np. do białej koszuli, do jeansów, czy do skromnej sukienki. Poprzez zastosowanie ciepłych kolorów odczaruje nawet najbardziej nudną stylizację.

Apaszka Żółta Flamingi należy do kolekcji Awangarda. Znajdą w niej Państwo produkty nietypowe, o ciekawych i oryginalnych wzorach oraz żywych kolorach.

Zastrzeżenia producenta:

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji: prać ręcznie w płynie do prania wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Prasować po lewej stronie jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu (oznaczenie na żelazku: 2 kropki). Nie namaczać. Nie chlorować. Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia. Nie suszyć na słońcu.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

, , ,