Apaszka Żółta Flamingi

112,25

Ręcznie malowana apaszka w oparciu o autorską technikę wypracowaną w Milanówku. Produkt wykonany z naturalnego jedwabiu – wysokiej jakości krepy.

Wzór apaszki został opracowany przez projektantkę i malarkę – Iwonę Wojewodę Jedynak.

Rozmiar ok. 90 x 90 cm.

Wymiary apaszki ze względu na jej ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 2 cm.

Realizacja zamówienia: 7-10 dni roboczych

Kategoria:

Udostępnij:

Opis

Apaszka Żółta Flamingi pochodzi z najnowszej serii apaszek jedwabnych SILKADORE. Ceni się ją za rzadko spotykaną wśród ręcznie malowanych apaszek intensywność kolorów i odważne wzornictwo. Dominujące barwy we wzorze to żółty, niebieski i różowy. Te piękne egzotyczne ptaki na stałe wkomponowały się w dzisiejsze wzornictwo wprowadzając wakacyjną lekkość i odrobinę humoru.  Na uwagę zasługuje z pewnością wielobarwna malarska ramka, która w  ciekawy i harmonijny sposób dopełnia całość rękodzieła.

Prezentowany produkt ucieszy bliską osobę preferującą nowoczesne i barwne wzornictwo: córkę, siostrę czy przyjaciółkę. Apaszka świetnie się sprawdzi jako dodatek do ubrań w stonowanych kolorach, np. do białej koszuli, do jeansów, czy do skromnej sukienki. Poprzez zastosowanie ciepłych kolorów odczaruje nawet najbardziej nudną stylizację.

Apaszka Żółta Flamingi należy do kolekcji Awangarda. Znajdą w niej Państwo produkty nietypowe, o ciekawych i oryginalnych wzorach oraz żywych kolorach.

Zastrzeżenia producenta:

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji: prać ręcznie w płynie do prania wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Prasować po lewej stronie jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu (oznaczenie na żelazku: 2 kropki). Nie namaczać. Nie chlorować. Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia. Nie suszyć na słońcu.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

Fuksja, Niebieski, Różowy, Żółty