Apaszka Żółta Parasolki

112,25

Ręcznie malowana apaszka w oparciu o autorską technikę wypracowaną w Milanówku. Produkt wykonany z naturalnego jedwabiu – wysokiej jakości krepy.

Wzór apaszki został opracowany przez projektantkę i malarkę – Iwonę Wojewodę Jedynak.

Rozmiar ok. 90 x 90 cm.

Wymiary apaszki ze względu na jej ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 2 cm.

Realizacja zamówienia: 7-10 dni roboczych.

Kategoria:

Udostępnij:

Opis

Apaszka Żółta Parasolki  należy do najnowszej kolekcji dodatków jedwabnych zaprojektowanych specjalnie dla marki SILKADORE. Wyróżnia się połączeniem kontrastujących kolorów: żółtego i szarego oraz czarnego i białego. Dynamikę wzoru tworzą czarno-białe wirujące koła, przypominające parasolki. Unikatowa grafika, precyzyjność wzoru oraz jego „ostrość” to znaki szczególne naszej marki. Niezwykła energia i ekspresja całej kompozycji jest wręcz pionierska w przemyśle malowania na jedwabiu i z sukcesem łączy tradycję z nowoczesnością.

Apaszka Żółta Parasolki będzie świetnym prezentem dla eleganckiej kobiety nie tylko na spotkanie biznesowe ale także uroczystości rodzinne czy spotkania z przyjaciółmi. Stanowi zgrany duet z białą bluzką, czarną lub szarą marynarką czy jednolitą sukienką.

Nasza Apaszka Żółta Parasolki należy do kolekcji Awangarda. Znajdą w niej Państwo produkty nietypowe, o ciekawych i oryginalnych wzorach oraz żywych kolorach.

Zastrzeżenia producenta:

Kolory zamawianych produktów mogą nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu. Jest to spowodowane ustawieniem parametrów monitora oraz oświetleniem jedwabiu w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalecenia dotyczące konserwacji: prać ręcznie w płynie do prania wełny i jedwabiu w temp. 30 stopni. Płukać w letniej wodzie. Nie wykręcać. Lekko odcisnąć i rozłożyć na ręczniku. Prasować po lewej stronie jeszcze wilgotny materiał w temp. zalecanej dla jedwabiu (oznaczenie na żelazku: 2 kropki). Nie namaczać. Nie chlorować. Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia. Nie suszyć na słońcu.

Wszystkie prezentowane na zdjęciach wzory produktów są prawnie chronione. Kopiowanie jest zabronione.

Dodatkowe informacje

Kolekcje

Paleta kolorów

Czarny, Szary, Turkusowy, Żółty

Opinie (0)

Opinie klientów
 • 0
  0 oceny
 • 1 Gwiazdka
  0%
  2 Gwiazdki
  0%
  3 Gwiazdki
  0%
  4 Gwiazdki
  0%
  5 Gwiazdki
  0%
Opinie

Ciekawi jesteśmy Twojej opinii na temat naszego produktu. Co się szczególnie podoba? Może wzór? Zestawienie kolorów? Malarski charakter? Inne? Wszystkie uwagi uwzględnimy w kolejnych kolekcjach Silkadore. Dziękujemy :)

Zostaw swoją opinię na temat produktu

Zostaw nam swoją opinię na temat “Apaszka Żółta Parasolki”